Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Pabandykim

  0
  scissors
  2009/03/15GedzisGyvenimo įspūdžiai
  Mano kelionės
  SPUSTELKIT ANT ŽEMĖLAPIO, norėdami pamatyti

  Na štai ir vėl baigėsi savaitgalis, kurio matu niekaip neradau laiko prisiėsti prie blogo ir parašyti kažką naujo. Na dabar liko tik dvi savaitgalio valandos ir pagaliau atlikau visus darbus.

  Pradžioje galvojau ką parašyti, tada įsijungęs WLW(Jį naudoju jau nuo Sausio 19 d.). Jau buvau sugalvojęs jums išdėstyti savo nuomonę apie šio savaitgalio krepšinio įvykius, tačiau sumąsčiau kitaip.

  Sumąsčiau pasinaudoti WLW siūloma galimybe įterpti žemėlapį į įrašą. Todėl sudėliojau smeigtukus, į vietas, kurias aplankiau per savaitgalį. Žinoma jų nėra daug, tačiau pagalvojus, kad keliavau tik su viešuoju transportu, kuris savaitgaliais retai važiuoja, tai susidaro gana ilgas maršrutas. Apie kiekvieną vietą aprašiau prie smeigtuko, todėl jums liko tik paspausti ant žemėlapio ir pažiūrėti, kuriose Vilniaus vietose aš pabuvojau.

  P.S. WLW – tai Windows Live Writer

  Dalinkis su draugais:


  Žymos: , , ,

5 komentarai (-ų) apie įrašą - “Pabandykim”

 1. Gedzis

  Kažkaip man šis įrašas nepatinka :/

 2. Mantas

  Kažkaip smeigtukų aš nematau 🙂

 3. INferno

  Hem.. tikrai nesimato smeigtukų… Galbūt su google maps geriau išeitų – o dar ten yra galimybė ir nuotraukas pridėti ir nubrėžti konkretesnį maršrutą…

 4. Gedzis

  Spustelkit ant žemėlapio 🙂

 5. […] kodėl vis trumpinama Ctrl, nors ant klavišo pilna laisvos vietos?). • Gediminas išbandė, kaip Live Writer veikia su įterptais žemėlapiais. • Lukas kaktomuša surėmė Mezon ir OmniConnect, kurių dvikovos rezultatas priklauso nuo kovos […]

Palik komentarą

Jūs turite būti prisijungęs, norėdamas komentuoti.