Categories
IT Nuomonės

Naujas žinynas

Vakar savo pašto dėžutėje radau įdomų laišką. Jame buvo siūloma užsisakyti leidinį “Sveiki, aš esu jūsų kompiuteris”.

“Sveiki, aš esu jūsų kompiuteris” – tai naujas ir praktiškas leidinys, padėsiantis geriau susipažinti su kompiuterio galimybėmis.

Šį naują leidinį sudaro kortelės, kuriose gausu patarimų. Taip pat užsisakius šį leidinį gausite kompaktinį diską, su programomis ir žaidimais. Laiške, buvo pateiktos ir pavyzdinės kortelės. Viena kortelė buvo iš skyriaus “Ekspertų patarimai” apie sparčiuosius klavišus. Kita kortelė iš skyriaus “Pagalbos centras” – Kaip atkurti sistemą po gedimo, bei kortelė iš skyriaus ” Pirmieji žingsniai”.

Mano nuomone, ši knyga vertinga bus tik tiems žmonėms, kurie tik dabar žengia pirmuosius žingsnius kompiuterio naudojime. Jei norėsime surinkti visą šią knygą, mums tikrai reikės išleisti daugiau nei šimtą litų, nes už ė0 puslapių iš šios knygos jums reikės sumokėti 21,99 Lt.

Na štai keletas kortelių nuotraukų:

By Gedzis

Gediminas Ubartas

Leave a Reply


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443