Categories
IT

Mantijų–togų nuoma

image

Pristatau dar vieną kurtą svetainę – Togų nuoma. Kitaip tariant tai paprasta informacinio pobūdžio svetainė. Jos pagalba galėsite rasti informaciją apie svarbiausią atributą baigiant universitetą – togą (mantiją). 

Lietuvoje jau tapo tradicija, kuomet iškilmingų ceremonialų metu Lietuvos aukštųjų mokyklų rektoratų nariai pasipuošia togomis. Pakili nuotaika lydi visus iškilmių dalyvius, matančius šį reginį.

Jei ieškote primtiniausio varianto nuomodamiesi mantijas, krepkitės į www.togunuoma.lt pateiktus kontaktus ir tikrai nenusivilsite!!!

By Gedzis

Gediminas Ubartas

One reply on “Mantijų–togų nuoma”

Pamenu kai baigėme universitetą ir gavome diplomus. Mūsų buvo 3 grupės kai ėjome į šv. Jonų bažnyčią. Vienintelė mūsų grupė buvo su mantijomis. Dekanas pasakė: va čia tai tikri studentai! ir iš tiesų – pažiūrėjus nuotraukas daug gražiau atrodėme nei eiliniais kostiumais pasidabinę mūsų kursiokai… Iškart jaučiasi šventė.

Leave a Reply


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443