Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • LSKL (Lietuvos Studentų Krepšinio Lyga)

  0
  scissors
  2009/03/09GedzisGyvenimo įspūdžiai, Sportas

  IMG_0012

  Pagaliau pasitaikė proga žvilgtelti į LSKL vykstančias kovas. Turbūt daugelis manote, kad ši lyga nėra ypatinga, tačiau jūs klystate. Pirmiausia, čia žaidžia daug jaunų Lietuvos talentų. Prie jų prisideda LKL ar NKL žaidžiantys žaidėjai. dėl šių dviejų faktorių LSKL rungtynių lygis yra gana aukštas.

  MRU komanda – tai gana jaunų vaikinų rinkinukas. Turbūt labiau žinomi vardai – A.Labuckas, Š.Kulevičius, S.Buterlevičius, bei rečiau žaidžiantis – M.Gecevičius. Žinoma, komanda jauna, tačiau galinti pasipriešinti visoms komandoms. Pastarąsias dvi varžybas MRU komanda pralaimėjo KU(Klaipėdos universitetui), bei pirmąjį atkrintamųjų varžybų mačą – VPU (Vilniaus pedagoginiam universitetui). Pralaimėta tik 3 taškų skirtumu, tačiau šias varžybas tikrai buvo galima laimėti, pritrūko tik sėkmės.

  Kadangi esu buvęs tik dviejuose LSKL  varžybose, todėl negaliu pateikti daug įdomių faktų. Tačiau pastebėjau vieną -  žaidėjai, kurie atstovauja savo universitetą, neturi tokio azarto kovoti, atiduoti jėgas. Žinoma, žaidėjai stengiasi negauti traumos, tačiau mano manymu, bent minimalus sportinis pyktis turtu būti. Kadangi žaidėjai žaidžia tik šiap sau, tai slogią nuotaiką pataiso šokėjos. Šios merginos pertraukėlių metu tikrai pakelia žiūrovų nuotaiką, parodydamos įspūdingus judesius.

  baigdamas norėčiau pasakyti, kad visi MRU komandos fanai tiki, kad MRU komanda iškovos pergalę prieš VPU ir vėl galėsime juos palaikyti savo arenoje. 🙂

  P.S. Dėkui Linutei už nuotraukikes 😉

  Dalinkis su draugais:


  Žymos: , , ,

3 komentarai (-ų) apie įrašą - “LSKL (Lietuvos Studentų Krepšinio Lyga)”

 1. Lina

  as dar laikau kumstukus pamatyti sokejas :} o kada ten vpu bus kasis? :}

 2. Gedzis

  @Lina Kita pirmadieni Puse 7 😉
  Daugiau apie varžybų tarp MRU ir VPU eigą rasite – http://www.krepsinis.net/news.php?news_id=100279

 3. […] toliau tęsėsi Lietuvos studentų krepšinio lygos atkrintamosios varžybos. Kaip ir praėjusį pirmadienį susitiko MRU ir VPU komandos. Pagrindinis skirtumas – abiems komandoms padėjo “Lietuvos […]

Palik komentarą

Jūs turite būti prisijungęs, norėdamas komentuoti.