Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Login 2009 – Live

  0
  scissors
  2009/06/04GedzisĮdomybės

  (15 min. foto)

  Sveiki mano blogo skaitytojai. Na štai atėjo diena, kai vyksta”Login 2009” konferencija. Dėl techninių priežasčių negalėjau rašyti savo įspūdžių nuo pradžių, todėl po pietų pertraukos viskam susitvarkius aš esu ETERYJE 😀

  Labai daug rašiau į Login ekraną, tai ką skelbiau rasite čia – http://blake.lt/Gedzis

  Login 2009

  12:56 – Baiginėjasi pertrauka ir visi su nekantrumu laukia “Login interneto apdovanojimų”

   

  13:30 – Džiugas iš nežinau.lt pristato “Tinklaraščių ateitis: 1001 socialinis tinklas” . Gana įdomi, tačiau sunki tema.  Mintims apie kiekvieno komentuojančiojo asmenybę tikrai pritariu. Kažkaip buvau įsitikinęs, kad www.nežinau.lt tinklapyje žmonės tikrai užsibūna ilgiau.

  14:00 – Latvis Arturs Mednis pristatinėja Twitter, Didžioji išsakytų minčių dalis tikrai jau buvo girdėta ir aptarta Lietuvos bloguose.

  14:25 – pasirinkau pasiklausyti prezentacijos apie “Cofee Inn” populiarumo ir bendravimo kilimą. Tikiuosi būsiu pavaišintas kava – http://coffee-inn.lt/blog/login2009-patarimas-vitaminas.html

  Prezentacijų laikas nesutampa – todėl šiek tiek pakentėkime

  Login 2009

  15:15 – „Miestas kaip medija: Web 0“  – Pasakoja, kaip bendravimas vyksta mieste. Kaip kiekvienas užrašas gali pritraukti mus kontaktuoti. Gana įdomi idėja – parastas, ranka rašytas blogas pateikiamas kaip stendas :). Tikiuosi, kad artimiausiu metu pavyks pamatyti realiai įgyvendintą šį projektą.

  15:50 – „Tavo asmeninis prekės ženklas“ – Viena labiausiai patikusių prezentacijų :). Artimiausiu metu tikrai pasinaudosiu išgirstais patarimais. Turbūt labai daug tiesos atskleidžia išgirstas posakis – „Visos bendruomenės linkusios viską baigti youtub’u“.

  16:18 – A.Račas laimėjęs geriausio tinklaraštininko ir interneto žmogaus nominacijas „Login 2009“ apdovanojimuose pristatinėja temą „Nuo virtualių į realijas: dugnas ar tik pradžia?“. Galbūt bus tų kurie nesutinka, tačiau A.Račas pasako gan daug tiesos.

  Login 2009

  16:40 – Norėjau nueit pažiūrėt „Kaip sukurti bloga interneto svetainę“ prezentacijos, tačiau kiek ten žmonių… O dabar – „Ar reklamos verslas – papirkinėtojai, o tinklaraščių autoriai – pasipūtėliai?“. Pasakoja apie reklamą, tačiau kažkaip nieko naujo ir naudingo neišgirdau.

  Atvaizd0111

  17:06 – Ant scenos lipa Darius Bagdžiūnas. Išgirsime prezentaciją – „Skaitytojas, Blogeris, Pardavėjas – visi laimingi“. Dar vienas įdomus ir linksmas pranešimas, kuriame pasakojama apie įvairius blogerių pokštus, kurie išties tebuvo kompanijų reklamos.

  17:37 – Simonas Bartkus -  „Ar tinklaraštininkai yra pagrįstai susireikšminę“. Dar viena prezentacija apie tinklaraščių ateitį, galimus jų pokyčius.

  Dalinkis su draugais:


  Žymos: ,

3 komentarai (-ų) apie įrašą - “Login 2009 – Live”

 1. Romas

  Pažiūrėk dar nuotraukų
  http://www.15min.lt/gallery/show/Tiesiogiai-is-konferencijos-Login2009/?pid=73803

 2. […] blogo rašymą. Per pirmuosius bloginimo metus teko sudalyvauti dviejuose renginiuose: Login ir BlogOUT. Šios dvi konferencijos taip pat įnešė gana didelę naudą į blogo tobulėjimą. […]

 3. […] kas nebuvo Logine galėjo stebėti bloginančius gyvai Andrių, Karolį ir Gediminą(kas dar blogino gyvai?)O aš labiau norėjau susikaupti klausymui ir tik pasirašyti trumpas […]

Palik komentarą

Jūs turite būti prisijungęs, norėdamas komentuoti.