Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Kaip aš gyvenu….

  0
  scissors
  2010/11/29GedzisGyvenimo įspūdžiai

  Žygimanto Ubarto Nuotrauka

  Sveiki,
  labai senai berašiau į blogą. Praėjau dau 28 dienos po paskutiniojo įrašo. Prisipažinsiu atvirai – šis ruduo ir artėjanti žiema tokie užimti, kad dažniausiai išeini 7 val. ryto iš namų ir į juos grįžti tik vėlau vakare. Įdomu ką tiek veikiu? Ogi, dirbu, studijuoju, teisėjauju ir žinoma neužmirštu pastudentauti 😀

  Sėdžiu dabar ofise, už lango tikrai šaltas oras (po 15 min. Kelionės pėsčiomis tuom įsitikinau), o čia veikia elektrinis radiatorius. Po truputį įsilinguoju į savaitės darbas, nes dabar jis toks specifinis – dirbame iteracijomis, todėl atsiranda ir atsirandą naujų darbų kiekvienos savaitės pradžioje. Visi tie „taskai“ darbe tai ne viskas. Artėja semestro pabaiga, todėl laukia visų nemėgstama SESIJA. Oj, ji tikrai bus sunkoka, nes reiks gerokai pasistengti prieš egzaminus.

  Savaitgaliais netik teisėjauju ar ilsiuosi, bet prisėdu ir prie savo projektų. Blogas, kažkaip buvo užmrštas, tačiau manau taip buvo tik lapkritį. Su kolega nesenai pradėjome galvoti apie naują projektą, todėl tikrai tikiuosi, kad viskas vyks gerai ir mes spėsime viską sutvarkyti iki šventio įkarščio kulminacijos.

  Am, kas dar naujo? A, neminėjau, kad pradėjo lūžti mano laptopas? Šiandien apsilankau DELL servise, tai sužinojau, kad remonto kaina – 150 Lt. Atrodo rekia pakeisti paprastą plastmasę einančią aplink ekraną, tačiau tokia jau kaina. O kai kompiuterį apžiūrėjęs žmogus pasakė, kad reikėjo atnešti anksčiau, būtų reikėję tik priveršti kelilis varžtelius, tikrai dingo gana gera nuotaika.

  Na atrodo, čia toks trumpas įrašas prieš įžengiant į naują mėnesį. O kaip jūs gyvenate?

  P.S. Pabaigai graži dainelė

  Dalinkis su draugais:


  Žymos: , ,

3 komentarai (-ų) apie įrašą - “Kaip aš gyvenu….”

 1. […] This post was mentioned on Twitter by Gedzis, Blog'ų metraštis. Blog'ų metraštis said: Kaip aš gyvenu….: Žygimanto Ubarto Nuotrauka Sveiki, labai senai berašiau į blogą. Praėjau dau 28 dienos po… http://bit.ly/eEDZbv #LT […]

 2. Valerija

  Daina labai tinkama šiai dienai,sninga pas mus,bet truputi šaltoka. Skaitau tavo bloga ir šypsausi,o žinai kodėl? na pagalvok……:-))))), o todėl,kad vėl gausi nuo mamos pylos,kad darai rašydamas klaidas :-)))))))
  O bloge pamiršai dar paminėti,kad vienas mažas nenaudėlis,dar dažnai tau skambinėja per skype ir trukdo tau darbuotis :-))))) , o jei dabar rimtai,tai sėkmės tau ,nes šaunus bachūriukas esi :-)))

 3. Gedzis

  Matai, skubi parašyt ir palieki klaidų ;D

Palik komentarą

Jūs turite būti prisijungęs, norėdamas komentuoti.