Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Įvairūs interneto radiniai

  0
  scissors
  2010/07/20GedzisIT

  Nuo šiandien pradedu dar vieną naują dalyką, kuris turėtų padėti pagyvinti blogą. Tai tarsi naujas Mini blog’as, kuriame talpinsiu visas rastas naudingas nuorodas, video filmukus, nuotraukas ir visą kitą įdomią informaciją.

  Nenorėdamas perkrauti pagrindinio tinklaraščio,  Mini blogo egzistavimui pasirinkau tarnybą “Thumblr“. Jos pagalba ir visomis galimybėmis, patys naujausi įrašai iškart bus paskelbti netik užsukus adresu gedzis.tumblr.com/, bet ir socialiniuose tinkluose Facebook ir Twitter.

  Tikrai tikiuosi, kad šis Mini blogas pritrauks lankytojų ir kartais padės jiems nusišypsoti, rasti naudingos informacijos, naujienų, pasiūlymų. Taigi, laukiu jūsų visų lankantis!!!

  Dalinkis su draugais:


  Žymos: , ,

5 komentarai (-ų) apie įrašą - “Įvairūs interneto radiniai”

 1. Gintaras

  Palaikau šią idėją 😉

 2. tonybet

  tik nespamink ten nieko, nes uždarys 🙂

 3. altajus

  kažkada buvau ir aš ten susikūręs mini blogas. Žinoma tai buvo tik bandymas. Gal reikės tavo pavyzdžiu pasinaudojus atgaivinti jį…

 4. tomonzo

  Šiuo metu yra dvi sparčiausiai progresuojančios blogų platformos: tavo minima tumblr ir posterous. Abi turi savų pliusų, bet aš pasirinkau posterous, nes ji kuriama San Franciske, todėl naujienos čia pasirodo greičiau.

 5. Gedzis

  Na matysiu, dabar pamėginsiu tumblr, o jei ką, reiks ir posterous išmėgint

Palik komentarą

Jūs turite būti prisijungęs, norėdamas komentuoti.