Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Ir vėl apie MRU…

  0
  scissors
  2010/12/06GedzisMRU

  Turbūt ne pirmą kart internete pasirodo koks nors MRU absolventų ateitį “nušviečiantis” video filmukas ar paveikslėlis. Ištiesų nustebčiau jei kokią dieną atsirastų video, kuris parodytų, koks MRU yra ištikro, kaip ten vyksta gyvenimas. Išties būtų įdomu sužinoti ir statistiką, kiek žmonių baigę MRU dirba pagal specialybę ir panašiai.

  Praėjusią savaitę atsirado dar vienas filmukas apie MRU, apie tai kaip absolventai eina dirbt į mėsos kombinatą. Kokia jūsų nuomonė apie tai?


  Galbūt jis atspindi teisybė, galbūt ne… Pamatysim po pusantrų metų….

  Vat o čia MRU SA atsakymas į tokį pareiškimą:

  Prie tos pačios temos apie MRU absolventus:

  Ir vienas, šiek tiek linksmesnis video…. (Gal dėl to, kad dirba daugelis absolventų maisto gamybos fabrikuose, mes taip pigiai valgom? :D)

  Dalinkis su draugais:


  Žymos: , ,

6 komentarai (-ų) apie įrašą - “Ir vėl apie MRU…”

 1. Vidmantas

  MRU SA geriau tokio "atsakymo" geriau būtų visai neišleidusi…

 2. Gedzis

  Ištikrųjų pritariu tau 🙂

 3. […] This post was mentioned on Twitter by Silkė and Gedzis, Blog'ų metraštis. Blog'ų metraštis said: Ir vėl apie MRU…: Turbūt ne pirmą kart internete pasirodo koks nors MRU absolventų ateitį “nušviečiantis” video… http://bit.ly/ey74cw #LT […]

 4. Neringa

  be komentarų…ateitis aiški – "Meslita" manęs laukia:)

 5. Aistė

  Manau, kad šitaip peikdami MRU video kūrėjai labai persistengia. Jei jie kartu pasišaipytų ir iš kitų universitetų ar aukštųjų mokyklų (tiesa, buvo paminėta Vilniaus Kolegija, bet tik ji), komentaras būtų atleistinas.

 6. Miglė

  MRU studentai, o ar Jūs niekada nepastebėjote, kad einant į biblioteką (CR), pro kavinę VISADA ore tvyro dešrelių kvapas? 😀 Jum ne ironiška? :DDD Aš pastebėjau ir man smagu :DDD

Palik komentarą

Jūs turite būti prisijungęs, norėdamas komentuoti.