Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Ir futbolas žengia į moderniąsias technologijas

  0
  scissors
  2009/06/10GedzisNuomonės

  nuotrauka-1

  (Taip atrodė mano ekranas žiūrint tiesiogines futbolo transliacijas)

  Niekas šiais laikais nenustemba pamatę užrašą – „Tiesioginė transliacija“. Šiandien aš išmėginau kaip galime pasinaudoti tiesioginių futbolo varžybų transliacijų nauda.

  Šią paslaugą teikia didžiausias portalas Lietuvoje apie futbolą www.futbolas.lt. Šiandien vyko 4 varžybos, kurių besikeičiančius įvykius galėjau stebėti naršyklės lange. Visi įvykiai pateikiami kelių minučių bėgyje. Mano nuomone tokių naujų technologijų panaudojimas futbolo varžybų transliacijoms tikrai gali pritraukti tuos žmones, kurie tuo metu negali būti stadione.

  Labiausiai išsivysčiusi internete – tai FK „Ekrano“ strategija. Šio klubo tinklapis pilnas įvairiausių naujienų, galimybių. Labiausiai patikusi – tiesioginė rungtynių transliacija iš Panevėžio „Aukštaitijos“ stadiono. Visos transliacijos kokybė tikrai gera, net naudodamasis „Zebra“ baziniu paketu galėjau viską žiūrėti be trukdžių. Gaila, kad varžybas filmuoja tik viena kamera, kuri rodo tik tiesioginį vaizdą, taip pat šiek tiek nusivyliau, kad nebuvo komentatoriaus. Nepaisant to, bendras vaizdas man tikrai patiko, nes klubo vadovybė tikrai supranta, kas gali pritraukti daug didesnį sirgalių dėmesį.

  Dalinkis su draugais:


  Žymos: , ,

5 komentarai (-ų) apie įrašą - “Ir futbolas žengia į moderniąsias technologijas”

 1. Justinas

  Komentatorius nėra reikalingas. Tikrai smagiau girdėti tribūnų reakcijas ar fanų skanduotes nei kokio nors neprofesionalaus komentatoriaus sapaliojimus (kaip pvz per sport 1). Jei jau samdyti komentatorių, tai N. Kesminą ar T. Meškonį, kurie dar ne tiek nusišneka.

  Beje, apie transliaciją, pačia pirmąją, rašiau ir aš 🙂

  http://lelys.lt/read/internetas/transliacijos-internetu-kenksmingos.html

 2. Blogorama #613

  […] Tiesioginis rungtynių komentaras internete, anksčiau buvęs tik užsienio sporto svetainėse, atkeliavo ir į Lietuvą. Juda į priekį ir tobulėja Lietuvos žaidimų kūrėjai. Labai malonu tokias žinias […]

 3. Gedass

  yeah 😀

 4. Gedzis

  Artimiausiu metu idėsiu pranešmą, kaip į šį įrašą suregavo FK “Ekranas” 🙂

 5. […] kas seka mano blogą, tikrai skaitė įrašą “Ir futbolas žengia į moderniąsias technologijas”. Po šios naujienos paskelbimo ir nuorodos 613 Blogoramoje susilaukiau FK “Ekrano” IT […]

Palik komentarą

Jūs turite būti prisijungęs, norėdamas komentuoti.