Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Bilietukas

  0
  scissors
  2008/10/08GedzisGyvenimo įspūdžiai, Nuomonės

  Vilnius. Susisiekimas mieste galimas tik važiuojant mašina arba viešuoju transportu.
  Tačiau už abu važiavimo variantus reikia susimokėti. Tačiau susimokėti sugeba ne kiekvienas.

  Važiavimas viešuoju transportu kainuoja tik 1,10 Lt, studentam – 55 ct. Tačiau kiekvienas keleivis gali nusipirkti naujos kartos elektroninį bilietą, kuris taip pat kainuoja nedaug(Aš pirkdamas studentišką, sumokėjau 12 Lt.). Atrodo, kad kiekvienas gali nusipirkti bilietą, tačiau taip nėra.

  Šia tema, sugalvojau parašyti, nes šiandien bevažiuodamas namo iš universiteto su autobusu, kurio numeris 34, pamačiau įdomų dalyką. Per visą maršrutą, kurio aš važiavau, nuo Ateities st. iki Polocko st. įlipo net 3 kontrolierių poros, kurios sulaikė ū žmones, kurie važiavo be bilieto. Iš šalies šis visas vaizdas atrodo kiek keistokai: kontrolierius prieina prie gan gerai apsiengusios moteriškės, kurios rankinėje skamba Nokia N95 mobilusis telefonas, o ši atsako:
  „Atsiprašau, bet užmiršau nusipirkti bilietą. Matot, aš tik vieną stotelę važiuoju“. Tačiau ar taip galima elgtis? Ši moteris jau daugiau nei 10 min. važiuoja ir prieš pat jos akis yra pakabintas aparatas, skirtas pažymėti
  bilietui. Argi neįmanoma susiprotėti? Manau, kad galima, tačiau ji neparodė noro turėti bilieto.

  Manau, kad kiekvienas susimąsto, kai pamato važiuojant žmogų be bilieto, kodėl jis taip padarė., tačiau manau, kad mūsų visuomenėje visada bus taip, nes mums kiekvienas centas labai brangus ir mes juos taupome, net pažeisdami įstatymus.

  Dalinkis su draugais:


  Žymos: ,

Palik komentarą

Jūs turite būti prisijungęs, norėdamas komentuoti.