Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Android. Pradžia

  0
  scissors
  2010/11/01GedzisIT, Programavimas

  Visi besidomintys naujausiomis technologijomis mobiliuosiose įrenginiuose iškart supranta žodžio Android reikšmę, tačiau aišku yra ne visiem.

  Android – tai mobiliesiems įrenginiams skirta operacinė sitema, nuo 2005 metų kuriama Google kompanijos. Pastaruoju metu ši sistema tapo viena populiariausių ir bene geriausių.

  Pastarąją savaitę reikėjo pasirinkti kursinio darbo temą universitete, todėl reikėjo gana rimtai pagalvoti, kokia tematika noriu rašyti. Pasirinkimas buvo iš įvairiausių kategorijų, tačiau mane traukė kažkas tokio, kas susiję su programavimu. Apžvelgęs temas ir dėstytojus, kurie siūlo rašyti darbus, nusprendžiau, kad pasirinksiu temą apie Android OS.

  Galbūt paklausite, kodėl? Ogi, atsakysiu paprastai: Pasaulyje labai populiarėja išmanieji telefonai, vis daugiau ir daugiau jie įtraukiami į mūsų gyvenimus. Visos paslaugos stengiasi persikelti ir į mobilujį pasaulį, o Android OS vis labiau populiarėjanti ir efektyvi platforma telefonams. Atsišvelgiant į tai, tikrai gali būti matomos neblogos perspektyvos žinant apie šią OS.

  Dar viena priežastis – lengvas programų kūrimas šiai platformai. Šiek tiek anksčiau teko pamėginti sukurti keletą programų šiai OS ir tai tikrai mane nustebino. Kodėl? Dėl geros dokumentacijos, labai gerų pavyzdžių ir vis didėjančios bendruomenės.

  Besidomėdamas radau gana įdomų video, kaip parastai galima sukurti paprastą programėlę Androidui.

  Paskatintas visų šių aplinkybių nusprendžiau, kad reikia ir man įsigyti telefoną su Android OS. tačiau studentiškos pajamos dar neleidžia to padaryti. Tikiuosi, kad iki naujųjų metų pavyks sutaupyti šiek tiek lėšų ir išmėginti savo rankomis Android OS. Taip pat retkarčiais turėtų atsirasti ir naujų įrašų apie Android.

  Dalinkis su draugais:


  Žymos: , , ,

4 komentarai (-ų) apie įrašą - “Android. Pradžia”

 1. Skotas

  Isigijes Android'a apie nieka kita daugiau nebenoresi galvot 😀

 2. Gedzis

  Tai matai reikia pirmiau nusipirkti 🙂

 3. Skotas

  Na manau koki HTC hero dabar gali visai nebrangiai paimt 🙂

 4. python

  jei nuri naujo tai samsung galaxy 5 580lt. pats turiu veikia puikiai

Palik komentarą

Jūs turite būti prisijungęs, norėdamas komentuoti.