Categories
Sportas

Aš už Lietuvą. O tu?

Aš už Lietuvą!!! Na ką, ryt prasideda ilgai lauktas krepšinio čempionatas. Turbūt jau kiekvienas užkietėjęs sirgalius pasirūpino reikiama atributika ir ryt vėlai vakare sės prie televizoriaus ir palaikys mūsiškius. Tikrai manau, kad tokių žmonių Lietuvoje bus gausybė, nes po pergalės prie Ispanus visi tiki, kad galime būti geriausi.

Pergalė prieš Ispanus jau geria aptarta ir išnagrinėta. Turbūt demonstruojant tokį žaidimą tikrai galime kovoti dėl aukso. Tikiuosi, kad ateinančios dvi savaitės bus labai sėkmingos ir galėsime gėrėtis gražiais vaizdais iš Lenkijos.

Na o dabar jūsų dėmesiui siūlau pažiūrėti keletą vaizdelių iš rungtynių Lietuva – Ispanija. Šių vaizdelių autorius – grupiokas Aivaras.

Kšištofas Lavrinovičius – specialūs judesiai


L. Kleiza ir A. Jomantas geros nuotaikos

Linas Kleiza prieš Ispanus

Patiko video? Užsukite į YouTube ir pažiūrėkite daugiau Aivaro(FTwHustle) sumontuotų video.

By Gedzis

Gediminas Ubartas

One reply on “Aš už Lietuvą. O tu?”

Leave a Reply


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443