Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • 1!!!

  0
  scissors
  2009/09/10GedzisĮdomybės

  Pirmasis www.gedzis.net gimtadienis

  Turbūt kažkoks įdomus pavadinimas. Galbūt taip, bet šiandien jau visi metai, kai jūs galite skaityti mano pamąstymus, nuomones šiame bloge. Per tuos metus tikrai panirau į bloginimo ligą, tačiau apie viską nuo pradžių.

  Jei ne Vilnius, studijos, naujos pažintys, turbūt nebūčiau dabar rašęs šio įrašo. Turbūt netiesiogiai, bet didžiausią įtaką padarė pokalbis su Luku(Horde). Po šio pokalbio susidomėjimas nedingo, todėl nusprendžiau pamėginti. Pradžioje buvo keletas įrašų blogas.lt sistemoje sukurtame bloge, tačiau kažkaip man pritrūko įvairių funkcijų ir galimybių. Šis trūkumas tarsi paskatino susikurti savo tinklaraštį su Wordpres. Tie kas nuo pradžių seka šį tinklaraštį, turbūt atsimena, kad gana dažnai keitėsi adresas. Pradžioje buvo www.gedzis.uzeik.in, o dabar www.gedzis.net.

  Įrašų kokybė pradžioje tikrai buvo bevertė. Dažnai tik pradėjus rašyti, pasitaikydavo įrašų iš 3 sakinių. Pirmasis įrašas – “Mano kambarys” (pavadinimas iškart išduoda visą esmę). Pradėjus naują veiklą, visada norisi tobulėti, todėl stengiausi į blogerių gyvenimą, t.y. kitų blogų skaitymą, komentavimą ir dėjau visas pastangas parašyti kuo geresnį ir įdomesnį straipsnį. Tikiuosi, kad  mano įdėtos pastangos tiktai pasiteisino ir aš dabar turiu neblogą saviraiškos būdą.

  Tinklaraščių rašymas netik mane įtraukė į virtualų, kompiuterinį blogo rašymą. Per pirmuosius bloginimo metus teko sudalyvauti dviejuose renginiuose: Login ir BlogOUT. Šios dvi konferencijos taip pat įnešė gana didelę naudą į blogo tobulėjimą. Tikrai tikiuosi, kad ar ateinančiais metais pavyks sudalyvauti panašiuose renginiuose.

  Šiek tiek skaičių:

  • Dabar yra 110 unikalių skaitytojų
  • Parašyti 286 įrašai
  • Sulaukta 661 komentaro
  • Blogoramoje buvo paminėta 16 įrašų

  Na o pabaigai, tai norėčiau padėkoti tiems, kas skaito ir komentuoja mano tinklaraštyje. Tikiuosi, kad artimiausi mano įrašai tikrai sudomins jus ir padės pritraukti dar daugiau skaitytojų.

  Dar neužsiprenumeravai naujienų? Užsiprenumeruok ir tapk vienu iš skaitytojų!!!

  Dalinkis su draugais:


  Žymos: , ,

7 komentarai (-ų) apie įrašą - “1!!!”

 1. wytz

  Sveikinu. Matosi, kad ir rašyba bei sakinių struktūra patobulėjo. Džiaugiuosi.

 2. mama

  Ar ne iš mano gimtadienio ši nuotrauka? Kažkur aš ją mačiau?

 3. Edvinas(ezg)

  Sveikinimai ta proga!!
  Metai, jau rimtas laikotarpis. 🙂
  Dar jaunystė, bet lojalumo įrodymas. 🙂

 4. Gedzis

  @Mama Ne, negi tau tik 1 metas? 😛 Čia mano daryta foto
  @Edvinas(ezg) Dėkui, tikiuosi ir garbesnio amžiaus sulaukti

 5. altajus

  Na tai dideli sveikinimai su pirmuoju gimtadieniu 🙂 Geras tinklaraštis, dar geresnis autorius. Dar didesnis ačiū už tai, kad įtraukei ir mane į bloginimą.

 6. Horde

  Nors ir paveluotai, bet happy b-day 🙂

 7. Gedzis

  Dėkui visiems 🙂

Palik komentarą

Jūs turite būti prisijungęs, norėdamas komentuoti.