Categories
Gyvenimo įspūdžiai

Pagaliau poilsis….

A. Ubartienės foto

Štai praėjo dvi košmariškos savaitės. Turbūt dar niekad neturėjau tiek darbų, tiek reikalų, kad kartais net nebūdavo laiko normaliai išsimiegoti. Viskas taip greit bėgo, reikėjo būti visus darbus susidėliojus labai tiksliai ir efektyviai, nes jų kiekis buvo milžiniškas. Ką aš tiek veikiau? Oooo, sunku visus tuos darbus išvardinti, tačiau galiu pasakyti, kad jie susiję su studijomis, darbu ir teisėjavimu.

Po visų “kolių” universite, sudėtingų užduočių darbe, šiandien galiu šiek tiek atsipūsti. Prasidėjo dviejų savaičių pertrauka krepšinio pirmenybėse, MRU prasidėjo sesija (pirmas egzaminas tik sausio 3 d.), o to pasekoje darbe galiu pilnavertiškai dirbti visas 8 valandas. O turbūt svarbiausia – Kalėdinės nuotaikos. Liko tik kelios dienos ir keliausiu namo į Telšius (grįžęs jau nebuvau daugiau nei pusantro mėnesio), reiks susitikt su senai matytais draugais, tėvais ir giminaičiais. Galbūt tai padės šiek tiek pailsėti, nes dabar jaučiuosi tikrai pavargęs.

Šiandien visą dieną sninga. Bijau net pagalvoti, kiek gal užtrukti kelionė iš darbo namo, tačiau galvoje kirba viena idėja, siūlanti pasinaudoti žiemos teikiamais malonumais.  Visai norėčiau paiimti rogutes ir kartu su draugų kompanija nusileisti nuo kokio didesnio kalno ar šiaip pasiausti sniego pusnyse. Argi nebūtų smagu? Kažkaip senai taip bedalyvavau tokiose paprastose linksmybėse, nes dabar visur viskas sudėtingiau ir kartais nesuteikia tokio malonumo.

Rašydamas šį įrašą klausiau Manto dainos – Sninga. Visai maloniai nuteikia ir kai matai, kad dirbti liko tik mažiau nei valanda ir lauki vakaro. Galbūt jis bus praleistas lovoje su knyga (taip taip SU KNYGA, net pats netikiu ką rašau), bet tikrai stengsiuos ;D  Beje, parašėt laišką kalėdų seneliui? Aš tai ne, bet vat dabar bėgu jį rašyt ir išdėstysiu visus savo norus (Galbūt kalėdų rytą rasiu mažą smulkmenėlę, kuri mane tikrai pradžiugins) 🙂

Categories
Gyvenimo įspūdžiai Įdomybės

Žiemos vaizdai

  Žiemos vaizdai

Pastebėjot kaip gražu už lango? Vakar vakare sumąsčiau, kad reiktų išlysti į lauką ir pamėginti pagauti gražių žiemos vaizdų. Žinoma, technologiniu požiūriu padaryti geras nuotraukas yra labai sudėtinga, tačiau žinant naudojant “muilinę” gavosi gana neblogos fotografijos, manau pasivaikščiojimas pavykęs.

Dėkoju tiems, kas kartu su manim vakar nepasididžiavo ir pasivaikščiojo su manim po Baltupius. Taigi, norėčiau jums pasiūlyti pasižiūrėti, ką mums pavyko nufotografuoti 😉

Žiemos vaizdai  Žiemos vaizdaiŽiemos vaizdai Žiemos vaizdai

Visas kitas nuotraukas rasite Flickr albume.

Categories
Gyvenimo įspūdžiai

Tikra žiema

ziemos

Per Kalėdas nesulaukėm daug sniego, tačiau pirmosios naujųjų metų dienos jo tikrai daug atnešė. Netikėtai sutapo, kad grįžęs į Telšius parašiau įrašą apie sniegą ir dabar Vilniuje rašau apie jį.

Snigti pradėjo vakar. Kelionė į Klaipėdą tikrai buvo pūgos apsuptyje. Nors vakare grįžus namo net nepagalvojau, kad ryte sniego bus pilnas miestas. Ryte atsikėliau ir nepatikėjau. Pro langą matėsi tik apsnigtos mašinos ir vienas kitas žmogus, nors šeštadienis, bet miesto turgus taip pat buvo tuščias.

Šiandien grįžau į Vilnių. Bevažiuodamas vis žvilgčiojau pro langą ir galiu jum pasakyti – sninga visoje Lietuvoje, tačiau Žemaitijoje daugiausia. Žinoma, sniegas ypač patinka vaikams, tačiau jis taip pat sukelia daug problemų. Todėl, noriu palinkėti, kad lauke elgtumėmės ypač atsargiai.

img_3158

NUOTRAUKOS IŠ KELIONĖS Į KLAIPĖDĄ

Categories
Gyvenimo įspūdžiai

Sniegas

Pagaliau prasidėjo atostogos. Vakar vakare iš Vilniaus grįžau į Telšius. Bevažiuodamas traukiniu retkarčiais pro langą buvo pamatyti truputį sniego. Išlipus iš traukinio Telšiuose su kambarioku Mantu labai nudžiugome, kai pamatėme prisnigusį miestą. Aš labai laukiau sniego, todėl gerą nuotaiką dar labiau pakilo grįžus namo.

Šiandien ryte atsikėlus tikrai buvo panašu, kad už lango žiema. Žinoma, nėra daug sniego, tačiau tai ką turime yra daug. Beje, šito sniego jau pakanka vaikams čiuožinėti su rogutėmis nuo kalno.

Tikėkimės, kad kalėdom sniego bus dar daugiau ir kad jis neištirps.

Categories
Gyvenimo įspūdžiai

Dienelė

Paveiksliukas iš DROPZONE.lt

Lapkričio 17 d., pirmadienis. Žinot kuom ši diena ypatinga? Šiandien Tarptautinė studentų diena. Turbūt šia išskirtine proga, šiandien iškrito pirmosios snaigės(nors ir šlapios). 🙂

Eidamas į stotelę, pamačiau ir pirmuosius mašinų “laužytojus”, kurie jau pirmosiomis snaigėmis džiaugėsi užtraukę mašinos rankinį ir spausdami akceleratorių iki dugno. Manau, kad neilgai jie galėjo pasidžiaugti tomis snaigėmis ir geromis žieminėmis padangomis 😀 😀

Šiandien teisėjavau “Sostinės” krepšinio čempionato C lygos varžyboms Grigiškėse. Nuvažiavęs tikrai nustebau, kaip sutvarkyta mokyklą, sporto salė. Nors rungtynės vyko “į vienus vartus”, tačiau buvo malonu teisėjauti tokio1e salėje.


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443