Gedzis Blog'as

Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Pagaliau!!!

  9
  scissors
  2011/05/03GedzisIT, Programavimas

  image

  Jau senai rašiau apie savo kuriamą mobilųjį žaidimą – “Pakaruoklis”. Šiandien pagaliau įvyko tai, ko senai laukiau, – patalpinau “Pakaruoklį” į Android Market. Žinoma, tai tik pirmoji žaidimo versija, tačiau jau dabar galite užsukti ir išmėginti šią programą!!!

  Pirmojoje programos versija – anglų kalba. Artimiausiu metu turėtų pasirodyti ir Lietuviška žaidimo versija. Patalpintame žaidime yra tik 4 žodžių kategorijos, tačiau jos turi daugiau nei po 20 žodžių. Viena svarbiausių žaidimo funkcijų – bendra rezultatų lentelė. Pastaroji funkcija, dar nėra visiškai tobulai veikianti, tačiau jau greit būsiančiame atnaujinime ji bus tobula.

  Noriu padėkoti draugei Sandrai už dizainą, žmonėms, kurie išmėgino bandomąsias “Pakaruoklio” versijas savo telefonuose. Tikrai džiugu, kad matosi kažkoks darbo rezultatas. Tikiuosi, kad išleidus žaidimą lietuvių kalba, jis susilauks gana didelio dėmesio.

  Parsisiųstkit ir stenkitės išgyventi kuo ilgiau 🙂

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , ,
 • “Čili pica” žaidimas

  8
  scissors
  2010/10/07GedzisGyvenimo įspūdžiai

  Turbūt daugelis dalyvavote “Čili picos” organizuotame žaidime “Čili pica už 1 Lt”. Turbūt nekeista, kad šiam žaidimui paleisti buvo pasirinktas Facebook socialinis tinklas. Žaidimo principas – pakviesti dar 3 savo draugus ir tada atsitiktiniu būdu iš visų draugų kompanijų atrenkami laimėtojai.

  Žaidimo principas labai paprastas ir gali laimėti picą už 1 Lt. Pakvietęs dar tris draugus nusprendžiau dalyvauti konkurse ir žinot ką? LAIMĖJAU picą. Atsispausdinau kuponą ir vakar nuvykome pasiimti savo laimėjimo. Visi buvome tokie patenkinti, maloniai pasėdėsime ir suvalgysime picos, tačiau vėliau nuotaika pasikeitė.

  Atėjus į piceriją ji buvo beveik pilna (prizą galėjo atsiimti tik nurodytose picerijose), dirbo tik dvi padavėjos. Priėjus jai laimingi padavėme kuponą, o kiti draugai užsisakė kitų patiekalų: šaltibarščiai ir ledų. Pirmiausia atnešė šaltibarščiai, kurios galima labai paprastai apibūdinti: burokėliai su dideliu kiekiu grietinės.

  Dar po kokių 10 minučių sulaukėme picos ir nustėrome. Atnešė “didelę” pica 4 žmonėms. Mes tikrai galvojome, kad pica bus šeimyninė, o pasirodo tik didelė (jei neklystu 30 cm) :). Jo, tikrai gera akcija – atrakcija, kai 4 laimėjusiems atnešama didelė pica 😀 Po tokios įdomios ir “sočios” vakarienės atėjo į galvą tik viena mintis – žaidimas skirtas surinkti kuo didesnę vartotojų duomenų bazę. Tikrai nenustebsiu, jei greit gausiu reklaminių laiškų iš “Čili”

  Šis įrašas nėra kritikuojantis (prieš dalyvaujant reikia visus žodžius suprast teisingai), tačiau norėčiau atkrept dėmesį į tai, kad visiškai nepagalvota apie valgytojų kiekį ir picos dydį 🙂

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , , ,
 • Konkurso pabaiga

  1
  scissors
  2010/03/12GedzisĮdomybės, Programavimas

  logo[1]

  Praėjusią savaitę baigėsi “Pakaruoklio” konkursas. Nuo paskelbimo dienos žaidimą sužaidė daugiau nei 100 žmonių, o rezultatus pateikė daugiau kaip 50 žmonių.
  Kadangi niekas nesugebėjo aplenkti Evaldo, surinkusio 339 taškus, todėl jam bus įteiktas prizas – NOD32 licencija. Visiems kitiems dalyviams noriu padėkoti ir palinkėti sėkmės kituose konkursuose.

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , ,
 • Konkursas

  0
  scissors
  2010/02/24GedzisĮdomybės

  Tvarkydamas daiktus užtikau dar iš praėjusių metų užsilikusią NOD32 licenziją. Šiandien norėčiau paskelbti konkursą, kuriame ją ir padovanosiu.

  Nori turėti legalią ir patikimą antivirusinę sistemą? Tau reikia sužaisti vieną žaidimą ir prizas tavo.

  Tau reikia sužaisti mano sukurtą žaidimą „Pakaruoklis“ ir žmogus, kuris kovo 5 dieną turės surinkęs daugiausiai taškų ir bus apdovanotas licenzija.

  Sužaisti galite:

  Rezultatai taip pat randami oficialioje svetainėje – www.pakaruoklis.gedzis.net

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , , ,
 • Populiariausios Facebook programos

  0
  scissors
  2009/10/23GedzisIT

  Lietuvoje vis didėja Facebook manija. Vis daugiau ir daugiau žmonių užsiregistruoja ir dalyvauja Facebook suteikiamame socialiniame gyvenime.

  Šiame socialiniame tinkle netik bendraujame, ieškome pažįstamų, bet ir kartas nuo karto sužaidžiame kokį nors žaidimuką. Šiame įraše apžvelgsiu 10 pačių populiariausių Facebook programų.

  10 vieta – Birthday Cards Description

  10 vieta - Birthday Cards Description

  Kūrėjas: RockYou
  Aktyvių mėnesinių lankytojų: 18 090 999

  Aprašymas: naudodamiesi šia programa, galėsite siųsti gražius elektroninius sveikinimus savo draugams Facebook tinkle. Ši programa jums primins, kada yra draugo gimtadienis ar kokia speciali šventė.

  9 vieta – Texas HoldEm Poker

  9 vieta - Texas HoldEm Poker

  Kūrėjas: Zynga

  Aktyvių mėnesinių lankytojų: 18 494 612

  Aprašymas: Texas HoldEm pokeris. Naudodamiesi šia aplikacija, galėsite žaisti su draugais arba su kitais Facebook vartotojais.

  8 vieta – Farm Town

  8 vieta - Farm TownKūrėjas: SlashKey

  Aktyvių mėnesinių lankytojų: 18 686 869

  Aprašymas: Įsijungę šį žaidimą, galėsite virtualiame pasaulyje valdyti savo ferma, keistis dovanomis sus savo draugais.

  7 vieta – YoVille

  7 vieta – YoVille

  Kūrėjas: Zynga

  Aktyvių mėnesinių lankytojų: 19 876 813

  Aprašymas: Tai kažkas panašaus į visiems gerai žinomą žaidimą “Sims”. Jūs galėsite pirkti drabužius, daiktus, eiti į darbą.

  6 vieta – Pet Society

  6 vieta – Pet Society

  Kūrėjas: Playfish

  Aktyvių mėnesinių lankytojų: 20 480 397

  Aprašymas:

  Žaisdami šį žaidimą, jūs galėsite susikurti savo gyvūną ir kartu su juo keliauti po virtualius draugų namus.

  5 vieta – We’re Related

  5 vieta - We're Related

  Kūrėjas: Familylink.com

  Aktyvių mėnesinių lankytojų: 21 389 767

  Aprašymas: Programa padėsianti jums susirasti savo šeimos narius, dalyvaujančius Facebook gyvenime. Suradę, galėsite susikurti savo šeimos medį ir taip didinti savo pažįstamų skaičių

  4 vieta – Café World

  4 vieta - Café World

  Kūrėjas: Zynga

  Aktyvių mėnesinių lankytojų:22 062 364

  Aprašymas: Valdykite savo nuosavą restoraną Facebook tinkle

  3 vieta – Mafia Wars

  3 vieta - Mafia Wars Kūrėjas: Zynga

  Aktyvių mėnesinių lankytojų: 25 847 396

  Aprašymas: Galėsite susikurti savo Mafiją sudarytą iš draugų Facebook’e.

  2 vieta – Causes

  2 vieta - Causes

  Kūrėjas: Causes

  Aktyvių mėnesinių lankytojų: 33 603 739

  Aprašymas: Programa, leidžianti jums pasirinkti akcijas, kurios jums rūpi.

  1 vieta – FarmVille

  1 vieta – FarmVille

  Kūrėjas: Zynga

  Aktyvių mėnesinių lankytojų: 61 146 790

  Aprašymas: Susikurkite virtualią fermą, kurioje galėsite auginti viską

  Visos šios programos skirtos jums, kad kuo dažniau užsuktumėte į šį Lietuvoje vis populerėjantį socialinį tinklą Facebook. Tikrai manau, kad didelė dalis “gyvenančių veido knygoje” yra girdėję ar žaidę kažkurią Facebook aplikaciją.

  [poll id=”16″]

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , , , ,
 • « Senesni įrašai