Gedzis Blog'as

Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Susitvarkyk savo operacinę sistemą

  8
  scissors
  2009/02/20GedzisIT

  Daugelis mūsų susiduria su problema, kai po kurio laiko kompiuteris pradeda lėčiau krautis, ilgiau atlikinėti užduotis. Toks bruožas, tarsi mums pasako – išvalyk šiukšles iš kompiuterio. Mums netik reikėtų ištrinti failus iš šiukšliadėžės, bet ir pašalinti laikinus interneto failus, apvalyti registrą. Kiekvienam šiam veiksmui atlikti yra skirta gana daug programų, tačiau kokią programą pasirinkti? Netikėtai internete ieškodamas kompiuterio valymui skirtos programos užtikau vieną gana neblogą. Ši programa “WinXP Manager”.

  imageŠi programa padės optimizuoti mūsų sistemą ir pasiekti pačius geriausius sistemos darbo rezultatus. “WinXP Manager” – programa, kuri padės netik išvalyti nereikalingus failus, registro įrašus iš jūsų kompiuterio. Ji taip pat padės pakeisti įvairius “Windows” nustatymus. Labiausiai sudominęs dalykas – “Process manager”.

  “Process manager”.

  Šis programos dalis parodo, kokios programos šiuo metu veikia mūsų kompiuteryje. Kiekvienas vykstantis procesas bus peržvelgtas ir nustatytas jo gamintojas. Programa pažymės, tuos procesus, kurie jos manymu yra žalingi. Jei pamatę kenksmingus procesus, nuspręsime, kad jį reikia išjungti, tai galėsime padaryti vieno mygtuko paspaudimu.

  “Disk Analyzer”

  Ši programos dalis skirta peržiūrėti mūsų standžiojo disko būseną. Skritulinės diagramos pagalba mums bus pateikta viso disko talpos informacija. Norėdami platesnės informacijos paspausime ant mus dominančios diagramos dalies.

  image

  “Optimization Wizard”

  Tai labiausiai patikusi šios programos galimybė. Ši skiltis padės mums optimizuoti sistemą. Mums tereikės atlikti 10 žingsnių. Žinoma, galime tai padaryti ir rankiniu būdu, tačiau jeigu yra galimybėm kodėl ja nepasinaudoti? Šis optimizatorius leis atlikti tokius veiksmus, kaip švarus išinstaliavimas, šlamšto panaikinimas, registro išvalymas. Manau šie veiksmai yra vieni iš svarbiausių, todėl “WinXP Manager” padės mums sutvarkyti sistemą.

  Tai nėra visos šios programos galimybės. Ji taip pat padės pakeisti vartotojų nustatymus, pakeisti “Windows XP” grafiką, garsus. Taip pat jau yra išleista analogiška programa “Windows Vista” operacinei sistemai.

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , , ,