Nusijuok ;)

Neseniai rašiau įrašą apie šypseną. Nakti miegodamas girdėjau, kaip kambariokas žūri kažkokį filmuką ir juokaisi iki ašarų. Glvojau, jam tikrai jau protelis nuo mokslų pasimaišė, tačiau kai aš pamačiau šį filmuką, tikrai pakeičiau nuomonę.

Šis filmukas susijęs su žmonėmis, kurie apsilankė www.skypelaughterchain.com ir naudodamiesi savo internetine kamera mžiūrėjo juokingus filmukus ir juokėsi. Iš šių trumpų filmukų buvo suklijuotas ir šis. Taigi, siūlau visiems pažiūrėti ir skaniai pasijuokti.

NUSIŠYPSOK

Armandas MilkintasArmandas. Dėkui jums už fotografiją 

Šiandien Altajaus bloge perskaičiau trumpą pamastymą apie tai, kodėl mokytojai nesišypso. Iš tiesų pritariu jo nuomonei, tačiau netik mokytojų veiduose nėra šypsenos, jos neturi ir daugelis iš mūsų.

Kodėl mes nesišypsome? Manau yra daug priežasčių: sunkus gyvenimas, nemalonūs potyriai, didelis gyvenimo ritmas. Tačiau negi mes negalime rasti, kada sustoti, pagalvoti apie gerus, linksmus dalykus? Manau, kad galime. Žinoma, to gali nepavykti padaryti kasdien, tačiau bent keletą kartų per savaitę tikrai galime.

O kaip sukurti tą tikrą šypseną? Manau, tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus. Juk gali žiūrėti ir kokią nors televizijos laidą, žiūrėti į žmonių poelgiu troleibuse, savo mažų vaikų šėliones ir t.t. Svarbiausia – užmiršti visas problemas ir atsipalaiduoti, neužmiršti ir to, kad pasaulyje pilna ir gerų dalykų.

Perskaitei mano pamąstymus, o dabar išjunk “Skaipą”, kitas bendravimo priemones, pasididink garsą ir susirask tai, kas tau sukelia juoką. Tik neužmiršk, kad dabar keletą minučių aplink niekas neegzistuoja ir tu privalai NUSIŠYPSOTI.

O tam, kad perdaug laiko nesugaištumėte ieškodami pralinksminančios priemonės, siūlau pažiūrėti keletą epizodų iš “Humoro klubo”:

ROKAS ŽILINSKAS:

Dar vienas J. Jankevičiaus video 🙂

Na šie video mane tikrai privertė nusišypsoti. O jus? Jei galite, pasidalinkite savo šypsena su visais, gal ji pakels nuotaiką ir kitiems 😉 Tad NUSIŠYPSOKIM