Studentiška televizija

image

Šiandien netikėtai aptikau internetinį projektą.Šis projektas – “Netiks TV”. Manau ši televizija turėtų sudominti studentus ar belaukiančius studentavimo.

Šios televizijos reportažus galite pamatyti užsukę į www.netiks.lt. Visi reportažai yra skirstomi į dvi kategorijas: profesija:studentas ir visiška nesąmonė. Kiekvienas reportažas yra parengtas aktualia tema arba atliekant tam tikrus tyrimus.

“Netiks TV” nepamiršo ir blogų. Viename reportažų pasirodo Džiugas iš nežinau.lt, bei Ežiukas. Jie kalba apie tinklaraščius, bei jų populiarinimą. Susidomėjote? Siūlau pažiūrėti, ką jie pasakė.

Gaila, kad paskutinis atnaujinimas buvo tik vasario 18 d. Tikiuosi, kad greit išvysime naujus reportažus. Tuo tarpu siūlau pažiūrėti, kaip atrodo studentiški bendrabučiai, kaip reikia išgyventi dieną tik su 5 Lt, bei daugelį kitų.

Sesija

Paveikslėlis iš ekonomika.atn.lt

Pirmoji sesija jau baigėsi prieš savaitę, tačiau niekaip nesurasdavau laiko apie ją parašyti. Nors jau antrą savaitę atostogauju, tačiau galvoje vis dar sukasi mintys apie praėjusius egzaminus.

Turbūt kiekvienas studentas žino, ką reiškia “kirvis”. Na mums taip pat pasitaikė tokių “kirvių”, kurio egzaminą išlaikė tik keli žmonės. Žinoma, tai tik pirmoji egzaminų sesija, tačiau jau susidariau nuomonę, kaip dėstytojai žvelgia į studentus egzaminų metu. Juk egzaminai svarbūs tam, kad liktum toliau mokytis, bei gautum stipendiją.

Šiandien labai nusivyliau MRU sprendimu. Sužinojęs egzaminų rezultatus jaučiausi gana ramus. Mano vidurkis buvo šiek tiek didesnis nei 8, todėl turėjau gauti gana normalią stipendiją. Tačiau šiandien MRUSA tinklapyje radau labai nuvylusią naujieną. Stipendiją gaus tik studentai, kurių vidurkis yra 9–10. Toks sprendimas buvo priimtas, neva pagal naujus skaičiavimus universitetui trūksta pinigų.

Na tai kaip dabar studentam begyvent? Neskaitant to, kad daugelis studentų negaus stipendijos, maža dalis studentų gyvena bendrabučiuose. Mano nuomone, šie du bruožai (stipendija ir bendrabutis) yra svarbiausi studento atributai.

Neskaitant finansinių nuostolių, tvarkaraštis taip pat nekaip sudarytas. Viduryje savaitės tik po kelias paskaitas, o penktadieniais nuo nuo 8 iki 16:10. Taigi, nieko gero kitą semestrą nenusimato. Tikėkimės, kad dar kažkas pasikeis.