Categories
Sportas

Prieš naują krepšinio sezoną

Iki krepšinio čempionato liko mažiau nei savaitė. Lietuvoje dar labiau jaučiama krepšinio karštinė. Kiekvienas lietuvis atsivertęs krepšinio taisykles jas skaito ir ruošiasi krepšinio čempionatui. Aišku supratot, kad juokauju. Kažkurią dieną svarsčiau, ar didžioji dalis krepšinio fanų yra bent kartą atsivertę krepšinio taisykles, ar bent kartą domėjosi kodėl tam tikruose situacijose teisėjai pasielgia būtent taip.

Jau šiandien keliauju į krepšinio teisėjų seminarą Druskininkuose. Ši seminaras tradiciškai vyksta prieš kiekvieno sezono pradžią, tam kad Lietuvos arbitrai įsisavintų naujas taisykles, pasitikrintų savo fizininį pajėgumą, bei turimas teorines žinias. Kaip jau tapo įprasta, vos tik grįžęs iš seminaro pasidalinsiu visomis naujovėmis, pateiksiu įvairių pavyzdžių.  Dabar beliko dar kartą peržvelgti turimų interpretacijų sąrašą ir laukti egzaminų.

Tikiuosi, tokio epizodo mano teisėjavime nepasitaikys:

P.S. Šiek tiek offtopic: kaip manot ar Lietuvos Rinktinė susikoncentruos ir rodys tokį žaidimą, kaip prieš Ispanijos rinktinę? Aš manau, kad taip ir bus dar geriau. Svarbiausia – nesmerkti už pralaimėjimus, nes ir taip psichologiškai jiems yra labai sunku. Palaikykim ir laukim sėkmingo čempionato!!!!

Categories
Sportas

Aš už Lietuvą. O tu?

Aš už Lietuvą!!! Na ką, ryt prasideda ilgai lauktas krepšinio čempionatas. Turbūt jau kiekvienas užkietėjęs sirgalius pasirūpino reikiama atributika ir ryt vėlai vakare sės prie televizoriaus ir palaikys mūsiškius. Tikrai manau, kad tokių žmonių Lietuvoje bus gausybė, nes po pergalės prie Ispanus visi tiki, kad galime būti geriausi.

Pergalė prieš Ispanus jau geria aptarta ir išnagrinėta. Turbūt demonstruojant tokį žaidimą tikrai galime kovoti dėl aukso. Tikiuosi, kad ateinančios dvi savaitės bus labai sėkmingos ir galėsime gėrėtis gražiais vaizdais iš Lenkijos.

Na o dabar jūsų dėmesiui siūlau pažiūrėti keletą vaizdelių iš rungtynių Lietuva – Ispanija. Šių vaizdelių autorius – grupiokas Aivaras.

Kšištofas Lavrinovičius – specialūs judesiai


L. Kleiza ir A. Jomantas geros nuotaikos

Linas Kleiza prieš Ispanus

Patiko video? Užsukite į YouTube ir pažiūrėkite daugiau Aivaro(FTwHustle) sumontuotų video.

Categories
Įdomybės Sportas

Aš už Lietuvos krepšinio rinktinę. O tu?

Iki Europos krepšinio čempionato liko mažiau nei mėnuo. Tikrai tikiu, kad Lenkijoje bus pilna Lietuvos sirgalių, kurie visapusiškai palaikys mūsiškius.

Visiems internautams, tinklaraštininkams norėčiau pasiūlyti akciją – užsidėti ženkliuką savo “Twitter” avatare. Juk visi sirgaliai žaidžiant Lietuvos krepšinio rinktinei turi susivienyti ir palaikyti savo komandą.

Ženkliuku siūlau panaudoti Pekino olimpinėms žaidynėms sukurtą drakoną.

 

Susidomėjai ir nori prisidėti?  Spausk ant paveikslėlio ir palaikykim savo šalies rinktinę.

Categories
Sportas

Lietuvos krepšinio rinktinės intro 2009

Šių metų Lietuvos krepšinio rinktinės pristatomasis filmukas

Categories
Sportas

U-16 krepšinio čempionatas mano akimis

  Užvakar Kaune prasidėjo Europos jaunučių krepšinio čempionatas. Tai labai nebloga mini repeticija prieš rimtą Europos krepšinio šventę.

Tie kas domisi krepšiniu, Lietuvos krepšinio rintinių rezultatais, tikrai žino, kad šiemet niekaip nepavyksta įvairiuose čempionatuose iškovoti medalių. Ši Kaune vykstanti krepšinio fiesta tikrai pritraukė gana didelį gerbėjų būrį, nes Lietuvos rinktinė, neseniai laimėjusi Europos jaunimo olimpinio festivalio auksą, turi visus šansus užkopti ant nugalėtojų pakylos. Visi tikisi, tačiau praėjo jau dvi varžybos, o Lietuviai dar neiškovojo pergalės. O kodėl? Juk olimpiniame festivalyje buvo tie patys varžovai. Mano nuomone yra viena pagrindinė priežastis – psichologija.

Žinoma, komandos treneriai žino geriau, tačiau aš turiu ir savo nuomonę. Pirmiausia ir turbūt svarbiausia priežastis – jaunumo festivalyje iškovoti aukso medaliai. Juk kiekvienas penkiolikmetis ar šešiolikmetis jau kartą nugalėjęs savo varžovus gali jų nebeįvertinti ir galvoti, kad vėl juos be jokių problemų aploš ir vėl pasipuoš aukso medaliais. Taip galima galvoti, tačiau priešininkai visada norės atsigriebti už patirtus pralaimėjimus, ypač patirtus svarbiose rungtynėse.

Dar viena priežastis, kuri sukuria didesnį psichologinį spaudimą – dideli žiūrovų lūkesčiai ir jų gausa sporto salėje. Juk jie jau įrodė, kad jie gali tapti geriausiais, todėl visi vėl laukia įspūdingo pasirodymo. Tiem, kas nematė krepšinio rungtynių, kuriose žaidė šie jaunieji Lietuvos talentai, galiu pasakyti, kad sporto salėje turbūt nebuvo laisvos vietos. O ką toks palaikymas reiškia? Tai – didesnis žaidėjų noras laimėti ir kovoti, nepasiduoti. Galbūt šis noras ir pakiša koją, nes perdaug pasikliaujant kova ir žaidžiant negalvojant galva, tikrai sunku laimėti rungtynes. Pastarasis scenarijus tikrai vyko pirmosiose rungtynėse su Rusijos jaunimu.

Tikrai tikiu, kad jaunimas atsigaus. susitvarkys viduje kylančias bėdas ir po dviejų nesėkmių nebesuklumps ir sėkmingai užbaigs Lietuvoje vykstantį čempionatą. Tiems, kas dar nežinojo, kad vyksta Europos jaunučių krepšinio kovos Lietuvoje, Kaune, tikrai siūlau užsukti į sporto salę, o neatsiradus galimybės prisėsti prie televizoriaus įsijungti TV6 kanaląir palaikyti mūsų jaunąją krepšinio kartą. 


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443