Gedzis Blog'as

Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Rinkimai

  0
  scissors
  2008/10/12GedzisNuomonės

  Sekmadienis. 2008 metų Spalio 12 diena. Lietuvoje vyksta rinkimai į LR seimą, bei patariamasis referendumas dėl Ignalinos atominės elektrinės uždarymo. Rašau apie šios rinkimus ir mano kompiuterio laikrodis rodo 16 val. 23 min.

  Kiekvienam šalies gyventojui turėtų būti svarbu, tačiau mūsų šalyje taip nėra. Mano nuomone, mus dar vis varžo sovietinis palikimas, pasitikėjimas partijomis, kurių šaknis galime sieti su sovietiniu laikotarpiu. Mums belieka viltis, kad dabartinis jaunimas daugiau domėsimės politika, šalies gyvenimu ir be jokios dvejonės galėsime išsirinkti geriausią valdžią.

  Vienas iš programoje “Skype” esančių kontaktų, buvo įsidėjęs nuorodą į nuotrauką. Užėjęs pamačiau labai keistą, bei įdomią fotografiją. Apie ją galite patys nespręsti.

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: ,
 • Kaip tapti politiku?

  0
  scissors
  2008/10/11GedzisGyvenimo įspūdžiai, IT, Pramogos

  Rytoj rinkimai į LR Seimą, visi mąsto už ką balsuoti, kas mėgins pagerinti mūsų gyvenimą ateinančius 4 metus. Kažkaip netikėtai internete radau dar vieną įdomų T.Vidmanto sukurtą filmą – “Kaip tapti politiku?”. Manau šis filmas tikrai atitinka lietuvoje tvyrančią nuomonę apie politikus.

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , ,
 • Rinkimai

  0
  scissors
  2008/10/06GedzisĮdomybės, Nuomonės

  Jau šį savaitgalį Lituvoje vyks rinkimai yra LR seimą, tačiau manau, kad daugelis net nežino už ką balsuos. Tam, kad sužinotumėme, kurios partijos programa yra arčiausiai mūsų lūkesčių galime pasinaudoti specialiai tam sukurta svetaine – manobalsas.lt.

  Pasitikrinau ir aš savo nuomonę, ir gavau rezultatą –

  O už ką jūs balsuosite? Parašykite savo rezultatus komentaruose 🙂

  Dalinkis su draugais:

  Žymos:
 • Rinkimai

  0
  scissors
  2008/10/01GedzisĮdomybės, Pramogos

  Kambariokas davę įdomią nuorodą. Vien tinklapio pavadinimas daug ką pasako – Patriotai.lt. Ten forume, komentatoriai sukūrė įdomius paveiksliukus, apie Lietuvos politines partijas. Taigi, siūlau jums pažiūrėti, kaip šie paveiksliukai atrodo:

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: