Categories
Nuomonės

Rinkimai

Sekmadienis. 2008 metų Spalio 12 diena. Lietuvoje vyksta rinkimai į LR seimą, bei patariamasis referendumas dėl Ignalinos atominės elektrinės uždarymo. Rašau apie šios rinkimus ir mano kompiuterio laikrodis rodo 16 val. 23 min.

Kiekvienam šalies gyventojui turėtų būti svarbu, tačiau mūsų šalyje taip nėra. Mano nuomone, mus dar vis varžo sovietinis palikimas, pasitikėjimas partijomis, kurių šaknis galime sieti su sovietiniu laikotarpiu. Mums belieka viltis, kad dabartinis jaunimas daugiau domėsimės politika, šalies gyvenimu ir be jokios dvejonės galėsime išsirinkti geriausią valdžią.

Vienas iš programoje “Skype” esančių kontaktų, buvo įsidėjęs nuorodą į nuotrauką. Užėjęs pamačiau labai keistą, bei įdomią fotografiją. Apie ją galite patys nespręsti.

Categories
Gyvenimo įspūdžiai IT Pramogos

Kaip tapti politiku?

Rytoj rinkimai į LR Seimą, visi mąsto už ką balsuoti, kas mėgins pagerinti mūsų gyvenimą ateinančius 4 metus. Kažkaip netikėtai internete radau dar vieną įdomų T.Vidmanto sukurtą filmą – “Kaip tapti politiku?”. Manau šis filmas tikrai atitinka lietuvoje tvyrančią nuomonę apie politikus.

Categories
Įdomybės Nuomonės

Rinkimai

Jau šį savaitgalį Lituvoje vyks rinkimai yra LR seimą, tačiau manau, kad daugelis net nežino už ką balsuos. Tam, kad sužinotumėme, kurios partijos programa yra arčiausiai mūsų lūkesčių galime pasinaudoti specialiai tam sukurta svetaine – manobalsas.lt.

Pasitikrinau ir aš savo nuomonę, ir gavau rezultatą –

O už ką jūs balsuosite? Parašykite savo rezultatus komentaruose 🙂

Categories
Įdomybės Pramogos

Rinkimai

Kambariokas davę įdomią nuorodą. Vien tinklapio pavadinimas daug ką pasako – Patriotai.lt. Ten forume, komentatoriai sukūrė įdomius paveiksliukus, apie Lietuvos politines partijas. Taigi, siūlau jums pažiūrėti, kaip šie paveiksliukai atrodo:


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443