Categories
IT

Dvi Skype programos vienu metu

Pastaruoju metu vis dažniau ir dažniau prireikia, kad būčiau prisijungęs prie dviejų Skype vartojų tuo pačiu metu. Naudojantis Linux operacine sistema tai padaryti labai paprasta – užtenka programą iškviesti paspaudus ant piktogramos. Naudojantis “Windows” tai padaryti nėra taip lengva. Šiame įraše ir parodysiu, kaip tai galima padaryti per keletą sekundžių.

Pirmiausia mums reikia įsijungti pagrindinį Windows meniu ir susirasti Run komandą. (Naudojantys Windows 7 gali tiesiog surinkti run).

Tada atsidariusiame lange įvedame: "C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe" /secondary ”. Štai ir viskas.

Matote, tai nėra sudėtinga ir labai greit įvykdoma. Tikrai siūlau nepasitikėti kažkokiomis kitomis programomis, kurios neva leidžia naudotis dviem ar daugiau Skype programomis vienu metu.

Categories
IT

Užmiršai slaptažodį?

Turbūt dažnai pasitaiko, kai užmirštame slaptažodį. Internete labai lengvai galime gauti naują ar priminimą (užuominą) apie jį. Tačiau pasitaiko atvejų, kai mums reikia prisiminti savo operacinės sistemos administratoriaus slaptažodį. Žinoma galime pasinaudoti pateikiama užuomina, tačiau kartais nepadeda net ji.

Šiame įraše norėčiau papasakoti, kaip galime pakeisti jau užmirštą
Windows XP
administratoriaus slaptažodį nauju. Tokiam darbui mums prireiks
Windows XP diegimo disko, gana nemažo laisvo laiko (apie 40 min). Visą slaptažodžio pakeitimo procedūrą sudaro 13 žingsnių.

 1. Įdėkite savo Windows XP diegimo diskas ir perkraukite savo kompiuterį (Svarbu, kad jūsų BIOS nustatymuose būtų nustatytas leidimas krautis iš CD).
 2. Laukite kol ekrane atsiras užrašas “Press any key to boot from cd”. Išvydę jį paspauskite
  betkokį mygtuką.
 3. Ekrane turėtų atsirasti mėlynas langas, kuris reiškia, kad prasidėjo Windows failų įkėlimas.
 4. Kai jūs išvysite „Welcome to Setup“ užrašą, spauskite ENTER norėdami diegti
  Windows XP.
 5. Sutikite su Licenzijos sąlygomis – spauskite F8 norėdami patvirtinti.
 6. Kitas ekranas – Diegimo. Čia jūs turėsite pasirinkti punktą Repair. Naudodamiesi rodyklėmis pasirinkite Windows sistemos diegimo katalogą ir pasirinkę spauskite R.
 7. Tegul sistemos atstatymo procesas vyksta. Diegimas patikrins visus jūsų sistemos failus. Tai truks keletą minučių.
 8. Greitai jūsų kompiuteris norės persikrauti. Tai atsitiks automatiškai.
 9. Persikraunant kompiuteriui nespauskite jokio mygtuko. Diegimas pats automatiškai atidarys riekiamą langą!
 10. Dabar jums reikia laukti kol kairiame ekrane kampe atsiras užrašas „Installing Devices„, tada paspauskite
  SHIFT + F10. Tai yra saugumo spraga Windows Sistemoje! Dabar atsidarys consolės langas, kuris leis jums pasiekti visus reikiamus
  Windows nustatymus.
 11. Konsolėje parašykite NUSRMGR.CPL ir paspauskite Enter. Dabar atsidaro grafinis priėjimas prie kompiuterio vartotojų panelės, kurioje galėsite pakeisti slaptažodį ar jį išvis nuimti!
 12. Dabar pasirinkite reikiamą vartotoją ir pakeiskite arba nuimkite slaptažodį. Po to uždarykite langą ir uždarykite konsolę. Toliau tęsis jūsų operacinės sistemos tvarkymo darbai.
 13. Kai atstatymas pasibaigs, jums beliks prisijungti prie savo vartotojo ir galėsite naudotis savo kompiuteriu.

Tai tik vienas būdas, leidžiantis pakeisti vartotojo slaptažodį. Žinoma yra ir kitokių būdų, tačiau manau tai vienas iš paprastesnių.


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443