Gedzis Blog'as

Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Nemokamas kavos puodelis

  2
  scissors
  2009/06/24GedzisĮdomybės

  Atvaizd0140

  Tie kas buvo “Login 2009” konferencijoje ir klausėsi Šarūno prezentacijos „ Kavos?“ turbūt prisimena, paskelbtą akciją, kad pirmieji 10 žmonių parašiusių komentarą apie užduotą klausimą bus pavaišinti kava. Taigi, aš parašiau komentarą ir tapau vienu iš 10 laimingųjų žmonių.

  Kadangi vis nerasdavau laiko padėkoti “Coffee Inn’ui” už dovanėlę, todėl jau praėjus kelioms savaitėms, noriu pasakyti “AČIŪ”, kaip jau esu minėjęs ankstesniuose savo įrašuose: kiekvienas konkurentas, gali pasinaudoti šiuo pavyzdžiu, kaip naudojant paprastas internetines technologijas ir paprastas dovanėles galima susikurti didelį gerbėjų ratą.

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , ,
 • O kas buvo įdėta maišelyje?

  6
  scissors
  2009/06/05GedzisĮdomybės

  Login 2009

  Kaip jau visi žinote vakar buvau interneto ir tinklaraščių konferencijoje – “Login 2009”. Kiekvienas dalyvis tik atėjęs į Siemens areną gavo maišelį su dovanomis ir dalyvio kortelę. o Kas buvo įdėta į šį įdomiai išlankstytą dovanėlių krepšį?

  Žurnalas “Miesto IQ” ir pristatomasis žurnalas “Pravda”

  Login 2009 Login 2009

  10% nuolaida “Apple” produkcija ir nemokama ESET NOD32  namų vartotojo versija (180  dienų)

  Login 2009

  Skins.lt nuolaidų kuponas ir specialus “Login 2009” bloknotas

  Login 2009Login 2009

  Guminė pelė su Euro blogo reklama ir tušinukas iš autoplius.lt

        Login 2009

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: ,
 • Login 2009 – Live

  3
  scissors
  2009/06/04GedzisĮdomybės

  (15 min. foto)

  Sveiki mano blogo skaitytojai. Na štai atėjo diena, kai vyksta”Login 2009” konferencija. Dėl techninių priežasčių negalėjau rašyti savo įspūdžių nuo pradžių, todėl po pietų pertraukos viskam susitvarkius aš esu ETERYJE 😀

  Labai daug rašiau į Login ekraną, tai ką skelbiau rasite čia – http://blake.lt/Gedzis

  Login 2009

  12:56 – Baiginėjasi pertrauka ir visi su nekantrumu laukia “Login interneto apdovanojimų”

   

  13:30 – Džiugas iš nežinau.lt pristato “Tinklaraščių ateitis: 1001 socialinis tinklas” . Gana įdomi, tačiau sunki tema.  Mintims apie kiekvieno komentuojančiojo asmenybę tikrai pritariu. Kažkaip buvau įsitikinęs, kad www.nežinau.lt tinklapyje žmonės tikrai užsibūna ilgiau.

  14:00 – Latvis Arturs Mednis pristatinėja Twitter, Didžioji išsakytų minčių dalis tikrai jau buvo girdėta ir aptarta Lietuvos bloguose.

  14:25 – pasirinkau pasiklausyti prezentacijos apie “Cofee Inn” populiarumo ir bendravimo kilimą. Tikiuosi būsiu pavaišintas kava – http://coffee-inn.lt/blog/login2009-patarimas-vitaminas.html

  Prezentacijų laikas nesutampa – todėl šiek tiek pakentėkime

  Login 2009

  15:15 – „Miestas kaip medija: Web 0“  – Pasakoja, kaip bendravimas vyksta mieste. Kaip kiekvienas užrašas gali pritraukti mus kontaktuoti. Gana įdomi idėja – parastas, ranka rašytas blogas pateikiamas kaip stendas :). Tikiuosi, kad artimiausiu metu pavyks pamatyti realiai įgyvendintą šį projektą.

  15:50 – „Tavo asmeninis prekės ženklas“ – Viena labiausiai patikusių prezentacijų :). Artimiausiu metu tikrai pasinaudosiu išgirstais patarimais. Turbūt labai daug tiesos atskleidžia išgirstas posakis – „Visos bendruomenės linkusios viską baigti youtub’u“.

  16:18 – A.Račas laimėjęs geriausio tinklaraštininko ir interneto žmogaus nominacijas „Login 2009“ apdovanojimuose pristatinėja temą „Nuo virtualių į realijas: dugnas ar tik pradžia?“. Galbūt bus tų kurie nesutinka, tačiau A.Račas pasako gan daug tiesos.

  Login 2009

  16:40 – Norėjau nueit pažiūrėt „Kaip sukurti bloga interneto svetainę“ prezentacijos, tačiau kiek ten žmonių… O dabar – „Ar reklamos verslas – papirkinėtojai, o tinklaraščių autoriai – pasipūtėliai?“. Pasakoja apie reklamą, tačiau kažkaip nieko naujo ir naudingo neišgirdau.

  Atvaizd0111

  17:06 – Ant scenos lipa Darius Bagdžiūnas. Išgirsime prezentaciją – „Skaitytojas, Blogeris, Pardavėjas – visi laimingi“. Dar vienas įdomus ir linksmas pranešimas, kuriame pasakojama apie įvairius blogerių pokštus, kurie išties tebuvo kompanijų reklamos.

  17:37 – Simonas Bartkus -  „Ar tinklaraštininkai yra pagrįstai susireikšminę“. Dar viena prezentacija apie tinklaraščių ateitį, galimus jų pokyčius.

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: ,
 • Ir aš ten būsiu – Login 2009

  0
  scissors
  2009/06/03GedzisGyvenimo įspūdžiai

  (chiotas.lt paveikslėlis)

  Tik išgirdęs, kad bus rengiama konferencija “LOGIN 2009” nusprendžiau, kad ir aš ten turiu būti, tačiau norai ne visada sutampa su galimybėmis. Mano dalyvavimui kliudė daug aplinkybių, tačiau artėjant konferencijai jų vis mažėjo. Tik prasidėjus šiai savaitei supratau, kad iš daugelio liko tik viena problema – gana didelė bilieto kaina – 75 Lt. Tokia suma studentui tikrai dideli pinigai, todėl stengiausi gauti bilietą įvairiuose akcijose ir vienoje pavyko laimėti.

  Noriu padėkoti radijo stočiai “ZipFm” kuri suteikė galimybę apsilankyti interneto ir tinklaraščių konferencijoje “LOGIN 2009”

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: ,