Categories
Įdomybės

www.panoramas.lt – Lietuva panoramose

Pirmajame šių metų įraše norėčiau pristatyti nesenai atrastą svetainę – www.panoramas.lt. Šioje svetainėje galime pamatyti tirai naujovišką sprendimą, padėsiantį supažindinti su Lietuvos apylinkėmis, gražiausiomis miestų ir miestelių vietomis.

Keleivi,
Važiuodamas ar eidamas  Lietuvos keliais, neskubėk, apsidairyk aplink ir  pamatysi, kad kas akimirką besikeičiantis mūsų šalies kraštovaizdis vertas dailininko drobės, kad mūsų protėvių tausotas ir gražintas kraštas yra nenusakomo grožio. Mūsų akiai įprastas kasdieninis šalies kraštovaizdis atvykusį užsienietį sužavi ir pakeri. Tad pradėkime ir mes  į savo šalį žiūrėti  ne tik šeimininko bet  ir menininko akimis ir tada pamatysime  čia tiek daug naujo ir gražaus.
Šios internetinės svetainės tikslas padėti tautiečiui ir užsieniečiui prisiliesti prie šalies kultūros paveldo, pajusti jį kūrusių žmonių dvasią, pasigrožėti gražiausiais Lietuvos kraštovaizdžiais.
Tad į kelionę po Lietuvą!

Lietuva panoramose

Paspaudę ant žemėlapio ir pasirinkę norimą regioną bei vietą, mes galėsime sukiotis 360 laipsnių aplink savo ašį, taip pat aukštyn ir žemyn.

Tikrai siūlau visiems užsukti į www.panoramas.lt.  ir pasižiūrėti, kaip atrodo jūsų miestas pro fotoaparato objektyvą

Categories
Sportas

Lietuvos krepšinio rinktinės intro 2009

Šių metų Lietuvos krepšinio rinktinės pristatomasis filmukas

Categories
Sportas

U-16 krepšinio čempionatas mano akimis

  Užvakar Kaune prasidėjo Europos jaunučių krepšinio čempionatas. Tai labai nebloga mini repeticija prieš rimtą Europos krepšinio šventę.

Tie kas domisi krepšiniu, Lietuvos krepšinio rintinių rezultatais, tikrai žino, kad šiemet niekaip nepavyksta įvairiuose čempionatuose iškovoti medalių. Ši Kaune vykstanti krepšinio fiesta tikrai pritraukė gana didelį gerbėjų būrį, nes Lietuvos rinktinė, neseniai laimėjusi Europos jaunimo olimpinio festivalio auksą, turi visus šansus užkopti ant nugalėtojų pakylos. Visi tikisi, tačiau praėjo jau dvi varžybos, o Lietuviai dar neiškovojo pergalės. O kodėl? Juk olimpiniame festivalyje buvo tie patys varžovai. Mano nuomone yra viena pagrindinė priežastis – psichologija.

Žinoma, komandos treneriai žino geriau, tačiau aš turiu ir savo nuomonę. Pirmiausia ir turbūt svarbiausia priežastis – jaunumo festivalyje iškovoti aukso medaliai. Juk kiekvienas penkiolikmetis ar šešiolikmetis jau kartą nugalėjęs savo varžovus gali jų nebeįvertinti ir galvoti, kad vėl juos be jokių problemų aploš ir vėl pasipuoš aukso medaliais. Taip galima galvoti, tačiau priešininkai visada norės atsigriebti už patirtus pralaimėjimus, ypač patirtus svarbiose rungtynėse.

Dar viena priežastis, kuri sukuria didesnį psichologinį spaudimą – dideli žiūrovų lūkesčiai ir jų gausa sporto salėje. Juk jie jau įrodė, kad jie gali tapti geriausiais, todėl visi vėl laukia įspūdingo pasirodymo. Tiem, kas nematė krepšinio rungtynių, kuriose žaidė šie jaunieji Lietuvos talentai, galiu pasakyti, kad sporto salėje turbūt nebuvo laisvos vietos. O ką toks palaikymas reiškia? Tai – didesnis žaidėjų noras laimėti ir kovoti, nepasiduoti. Galbūt šis noras ir pakiša koją, nes perdaug pasikliaujant kova ir žaidžiant negalvojant galva, tikrai sunku laimėti rungtynes. Pastarasis scenarijus tikrai vyko pirmosiose rungtynėse su Rusijos jaunimu.

Tikrai tikiu, kad jaunimas atsigaus. susitvarkys viduje kylančias bėdas ir po dviejų nesėkmių nebesuklumps ir sėkmingai užbaigs Lietuvoje vykstantį čempionatą. Tiems, kas dar nežinojo, kad vyksta Europos jaunučių krepšinio kovos Lietuvoje, Kaune, tikrai siūlau užsukti į sporto salę, o neatsiradus galimybės prisėsti prie televizoriaus įsijungti TV6 kanaląir palaikyti mūsų jaunąją krepšinio kartą. 

Categories
Įdomybės Pramogos

Lietuvos šventė

Na ką, vėl išaušo tautinės šventės rytas. Šiandien minime Kovo 11 d. – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šia proga noriu pasveikinti visus blogo skaitytojus ir pakviesti pažiūrėti su tautiškumu susijusį video.

Šiame filmuke pamatysi žmogų, kuris įdėjo labai daug pastangų, laiko ir sukūrė neįtikėtino dydžio, bei sudarytą iš tautinių spalvų origamį. Taigi pažiūrim 🙂

P.S. Dėkui už nuorodą į VIDEO, kambariokui Mantui.