Categories
IT

Klaidelė

Užeinu šiandien į www.tv24.lt svetainę, pažiūrėti, ką rodo per televizorių. Pažiūrėjęs programą, jau žadėjau išeiti lauk iš šios svetainės, bet mano žvilgsnį patraukė meniu skiltis DUK. Pradžioje, pagalvojau, kad tokia skiltis išvis nereikalinga, tačiau vėliau pakeičiau nuomonę.

Šioje skiltyje pateikiami tikrai naudingi klausimai ir atsakymai (žinoma, jie susiję su tinklalapiu). Perskaičius pirmą klausimą ir atsakymą, taip ir likau nesupratęs esmės:

1. Ar jūsų tinklapio svetainė bus mokama?

Tai – nemokama paslauga. Nemokama bus visą laiką.

 tv24

Categories
IT

Klaidelė

Šiandien užsukęs į www.twitter.com svetainę pamačiau pranešimą:

clip_image002

Į twiterio svetainę užsuku gana retai, nes visus savo “pačiulbėjimus” rašau naudodamas Firefox įskiepį – TwitterFox. Tačiau šiandien šiek tiek po dvyliktos valandos šio įskiepio ikona švietė raudonai (tai parodo, kad neina prisijungti). Pradžioje galvojau, kad mano internetas vėl kaltas, tačiau užėjęs į www.twitter.com svetainę išvydau klaidos pranešimą. Tai pirmas kartas, kai susidūriau su klaidomis tviteryje, tikėkimės viskas bus sutvarkyta ir nebepasikartos.

Categories
IT

STATS.LT problema

Stats.lt klaida

Demesio. Musu sistema susidure su tikrai dideliais informacijos srautais, tad esame priversti atlikti tam tikrus tobulinimus sistemoje.
Siuo metu vyksta informacijos perkelimo darbai. Neuzilgo viskas prades veikti (2009.01.19).
Atsiprashome del nepatogumu.

Turbūt nedaugelis naudojate www.stats.lt lankytojų skaitliuką. Manau labiau populiaresnis yra www.hey.lt skaitliukas, kurį esu pastebėjęs įvaruose tinklaraščiuose bei portaluose.

www.stats.lt skaitliukas mano svetainėje sukasi nuo tinklapio pirmojo įrašo paskelbimo. Na pradžioje nebuvo jokių problemų, tačiau kuo toliau, tuo dažniau pradėdavo neužsikrauti skaitliukas. Nuo metų pradžios skaitiklis veikdavo tik po keletą valandų per dieną.

Pastarosiomis dienomis jis išvis neveikdavo. Paspaudus ant skaitliuko atsidarydavo anksčiau minėtas pranešimas. Kasdien keisdavosi tik darbų atlikimo pabaiga. Taip pat norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad pranešimo tekstas parašytas be lietuviškų raidžių, o pačioje pabaigoje žodis ATSIPRAŠOME parašytas išvis netinkama kalba – Atsiprashome.

Žinoma pats suprantu, kad visados gali atsitikti nenumatytų problemų, tačiau jei nustatome terminą, kada baigsis darbai, turėtumėme pridėti dar keletą dienų. Juk visada vartotojas nudžiugs, kai pamatys darbą atliktą anksčiau.


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443