Categories
Sportas

Krepšinio sezonas prasideda

Ekrer nuotrauka

Štai ir vėl prasideda ilgai lauktas krepšinio sezonas. Tikrai manau, kad kiekvienas Lietuvis nori žaisti betkurioje komandoje ir parodyti, ką jis sugeba. Galbūt, ne visiems pasitaiko tokia galimybė, tačiau kiekvienas galime paimti krepšinio kamuolį ir jį paleistį į lanką.

lygos

Didžiosiose Lietuvos lygose – LKL, NKL – sezonas jau pradeda įsibėgėti, o RKL jis prasideda jau šį savaitgalį. Tikrai noriu pakviesti visu krepšinio mėgėjus neužsisėdėti namuose ir ištrūkti į lauką ir aplankyti krepšinio varžybas. Taip pat norėčiau paraginti studentus palaikyti savo universitetą, ar mes prastesni nei JAV studentai, kurių į krepšinio varžybas prisirenka gausybė?

O pabaigai, norėčiau paraginti vilniečius, mėgstančius krepšinį. Čia sostinėje pilna varžybų, kurias galite aplankyti savo mikrorajone. Galbūt nedaug kas įsivaizduojate, bet čia stipriausiose lygose galime išvysti ir garsių žvaigždžių, baigusių savo karjerą ar tik pradedančių. Jums reikia tik pasirinkti lygą – VMKS, VKML, SL, EKO – ir pasinerti į krepšinio aistrų sūkurį. Tikrai galiu pasakyti, kad čia krepšinio žaidimo lygis labai aukštas ir galėsime išvysti neįtikėtinų dvikovų iki paskutinės akimirkos, įspūdingų dėjimų bei kitų gražių akimirkų.

Mėgėjų krepšinis

Taigi, noriu visus pakviesti užsukti į krepšinio rungtynes ir padėti sukurti gražią krepšinio šventę, su tikromis emocijomis.

P.S. Besidomintiems krepšiniu ir Lietuvos krepšininkais, siūlau paskaityti M. Pociau blogo įrašą Eurolygos svetainėje.

Categories
Pramogos Sportas

Eurolygos topas

Na štai ir baigėsi pirmasis etapas stipriausiame Europos krepšinio turnyre. Gaila, kad tarp 16 stipriausių senojo žemyno komandų nepateko Kauno “Žalgiris”. Nors lietuviškos komandos nebeliko, tačiau liko dar keletas lietuvių, kurios galime išvysti svarbiausiose sezono rungtynėse.

Na 10 turas buvo paskutinis pirmajame etape. Nors nėra nei vieno epizodo, kuris patektų į Eurolygos savaitės žaidimų topą, tačiau man šis topas vienas geriausių ir įdomiausių. Žinoma, tradiciškai nesutinku su vietų išdėliojimais, tačiau visi epizodai yra verti būti geriausiųjų dešimtuke.

Categories
Pramogos Sportas

Eurolyga

Nuotrauka iš www.krepšinis.net

Šią savaitė prasidėjo lemiamos kovos Eurolygos pirmąjame etape. Kauno “Žalgiriui” reikėjo pergalės 15 taškų skirtumu, tačiau tikslo pasiekti nepavyko. Kauniečiai laimėjo tik 11 taškų skirtumu.

Kaip jau rašiau savo blogo įraše apie Eurolygos varžybų transliaciją, Lietuvoje buvo gana nedaug žmonių kurie matė tiesioginę varžybų transliaciją. Tačiau, tik prasidėjus penktadieniui visi galėjo žiūrėti laidą skirtą apžvelgti rungtynes.

Nuotrauka iš www.krepšinis.net
Nuotrauka iš www.krepšinis.net

Kadangi yra žmonių, kurie nematė nei vieno epizodo iš rungtynių siūlau pažiūrėti keletą gražesnių rungtynių epizodų:

Į šios savaitės Eurolygos gražiausios savaitės epizodų dešimtuką pateko ir D.Šalenga. Jo dėjimas atsidūrė 9 dešimtuko vietoje.

Categories
Nuomonės Sportas

Transliacija


Paveikslėlis iš www.basketnews.lt

Šiemet jubiliejinis “Žalgirio” krepšinio klubo sezonas. Turbūt daugelis krepšinio gerbėjo tikėjo, kad viskas bus ypač gerai. Viltis dar labiau sustiprino pergalė A.Gomelskio turnyre. Tačiau po šio pakylėjimo sekė didelis nuosmukis.

Atrodo, kad dabar “Žalgirio” klubas lipa iš tos didelės nesėkmių duobės Eurolygoje. Turbūt mažai sirgalių tikėjo, kad po septynių pralaimėjimų ir tik vienos pergalės, bus galima kovoti dėl patekimo tarp 16 stipriausių Eurolygos komandų. “Žalgiriui” niekaip nepavykdavo iškovoti pergalės, tačiau nuo jų tikrai nenusisukdavo sirgaliai. Net Š.Jasikevičius po laimėtų rungtynių prieš “Žalgirį” pabrėžė tai. Mano nuomone, visoje Lietuvoje vyko panaši reakcija. Tačiau, kaip svarbiose varžybose palaikyti “Žalgirį” tiems žiūrovams, kurie nebus Kauno sporto halėje?

Seniau tai įsijungdavai TV3, kuris visada transliuodavo Eurolygos varžybas, tačiau to nebebus. Nuo 2009 metų keičiasi netik mokesčiai, bet ir Eurolygos transliuotajai Lietuvoje. „Viasat Broadcasting“ pranešė, kad nuo sausio 7 d. pradedamas transliuoti sporto kanalas „Viasat Sport Baltic“ Lietuvos žiūrovams rodys „Žalgirio“ klubo rungtynes Eurolygos turnyre. O kas gi matys šitą naują kanalą? Kaip teigia oficiali “Viasat” svetainė, kanalą galės matyti skaitmeninės palydovinės televizos “Viasat” žiūrovai, bei ,,Init” ir ,,Vinita” kabelinių tinklų klientai. Tačiau kiek žmonių Lietuvoje turi pasirašę sutartį su bent viena iš šių kompanijų?.

Žinoma, labai gerai, kad atsiranda naujų kanalų susijusių su sporto transliacijomis, tačiau ką daryti žmonėms, kurie negali sau leisti tokios prabangos kaip palydovinė televizija? Aš puikiai suprantu “Viasat” vadovus, nes tokio turnyro, kaip Eurolyga, transliavimo teisės tikrai daug kainuoja, tačiau argi jos neatsiperka, kai pertraukėlių metu ištisai rodomos reklamos? Šias laikais reklama televizijoje ne centus tekainuoja.

Labai džiaugiuosi, kad UEFA Čempionų lygą tebetransliuos TV6. Taip pat manau, kad LKL čempionato transliacijos išliks LTV televizijos eteryje, nes susidomėjimas šiomis varžybomis yra mažesnis, žinoma išskyrus Lietuvos ryto bei Žalgirio dvikovas.

Na čia tik mano nuomonė. Galbūt, jūs esate visai kitos nuomonės, todėl būtų labai malonu, jai ja pasidalintumįte komentaruose 🙂

[poll id=”3″]

Na o kątik išgirdau, kad TV3 rengia Eurolygos apžvalgą. Po Žalgirio varžybų šį ketvirtadienį, 00:00 val. (Beje, labai geras laikas), bus rodoma Eurolygos apžvalga. Kas nemiegos, tai kviečiu pažiūrėti.

Categories
Įdomybės Nuomonės Pramogos Sportas

Gražiausi epizodai

Na praėjusiame įraše išsakiau savo nepasitenkinimą apie Eurolygos aštuntos savaitės gražiausių epizodų dešimtuką, todėl pateikiu keletą epizodų kurie turėjo į jį patekti:
Ewing apgaulingas judesys prieš Kalnietį:

Eurelijus Žukauskas skriaudžia Lenkus 🙂


M.Kalniečio blokas


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443