Categories
Pramogos Sportas

Eurolyga

Nuotrauka iš www.krepšinis.net

Šią savaitė prasidėjo lemiamos kovos Eurolygos pirmąjame etape. Kauno “Žalgiriui” reikėjo pergalės 15 taškų skirtumu, tačiau tikslo pasiekti nepavyko. Kauniečiai laimėjo tik 11 taškų skirtumu.

Kaip jau rašiau savo blogo įraše apie Eurolygos varžybų transliaciją, Lietuvoje buvo gana nedaug žmonių kurie matė tiesioginę varžybų transliaciją. Tačiau, tik prasidėjus penktadieniui visi galėjo žiūrėti laidą skirtą apžvelgti rungtynes.

Nuotrauka iš www.krepšinis.net
Nuotrauka iš www.krepšinis.net

Kadangi yra žmonių, kurie nematė nei vieno epizodo iš rungtynių siūlau pažiūrėti keletą gražesnių rungtynių epizodų:

Į šios savaitės Eurolygos gražiausios savaitės epizodų dešimtuką pateko ir D.Šalenga. Jo dėjimas atsidūrė 9 dešimtuko vietoje.

Categories
Nuomonės Sportas

Eurolygos TOP10

Praėjusi savitė buvo sėkminga Kauno “Žalgiriui”. Šis klubas iškovojo pirmąją pergalę, bei išsaugojo galimybes kovoti dėl patekimo į TOP16.

Turbūt daugelis krepšinio mėgėjų varžybas tarp Lietuvos ir Lenkijos klubų vertino labai gerai, beje šiose varžybose buvo gana daug gražių epizodų. Penktadienį su kursiokais kalbėjome ir visi pritarė, kad bent trys epizodai iš šių varžybų turi patekti į Eurolygos TOP16. Tačiau, taip neatsitiko. Į savaitės gražiausių epizodų topą pateko tik P. Jankūno dėjimas pačioje rungtynių pradžioje.

Man kyla klausimas, ar M. Kalniečio blokas yra paprastas, toks, kuris kiekvienose varžybose yra atliekamas? Taip pat, ar D. Šalengos dėjimas su bauda įprastas? Ar L. Woodso “stogas” yra ne įspūdingas? Manau tie kas sudarinėjo šį topą, tikrai neturi gero skonio, nes mano nuomone šios savaitės Eurolygos geriausių epizodų dešimtukas turi būti visai kitoks.

Categories
Nuomonės Pramogos Sportas

Metimai

Turbūt visi žinote, kad Eurolyga po kiekvienos savaitės sužaistų varžybų renka 10 gražiausių savaitės epizodų. Šio turo topas, kaip ir visada, pilnas dėjimų. Tačiau aš tikrai nesutinku su vaizdelių išdėstymu. Mano nuomone R.Rubio perdavimas buvo nevertas 2 vietos tope. Ją turėjo užimti C.Eyenga su savo nuostabiu “alley up’u” su viena ranka. Taip pat manau, kad L.Woodso blokas turėtų pakilti bent dviem ar trim pozicijomis aukščiau.

[poll id=”5″]

Categories
Nuomonės Sportas

Krepšinis

Na tai kaip jum ketvirtadienio vakaras? Liūdnas? Aš pagaliau turėjau galimybę pažiūrėti, kaip atrodo šiuometinė Eurolyga. Na didelio nusivylimo nematau, nes yra ketas priežaščių.

Pirmiausia, labai smagu matyti Žalgirio fanus neišduodančius komandos, net sunkiausiomis akimirkomis. Taip pat pilnutėlė Kauno halė sukuria įspūdingą atmosferą. Turbūt niekas neįsivaizduotų tuščios halės per Eurolygos ryngtynes. Taip pat dar vienas išskirtinis dalykas – skanduotės. Visi turbūt žino skanduotę – “Visi Kauno “Žalgirio” fanai”. Ji dar labiau padeda įaudrinti salę.

Dar vienas labai svarbi priežastis – neįspūdingas, bet nenuviliantis “Žalgirio” žaidėjų žaidimas. Bent man patinka žiūrėti, kaip jaunieji žalgiriečiai be jokios baimės išbėga į aikštę ir kovoja prieš labiau patyrusius. Turbūt geriausias pavyzdys, po rungtynių su “Panatinaikos”, A.Milaknis, kuris be jokios baimės smeigė du tritaškius į varžovų krepšį. Taip pat nebloga pavyzdį jaunimui rodo L. Woodsas, kuris atiduoda visas jėgas, nors ir neviską pavyksta įgyvendinti.

Na bent mano nuomone, “Žalgirio” parodytas žaidimas tikrai neatrodo blogas, žinoma atsižvelgiant į sudėtį ir kitus neigiamą įtaką padariusius veiksnius. Taip pat, tikiuosi, kad šeštadienį bus labai įnirtinga dvikova tarp “Žalgirio” ir “Lietuvos ryto”. Sėkmės abiem komandom!!!

Categories
Įdomybės Pramogos

Šaro perdavimas – geriausias

Ketvirtosios savaitės gražiausių epizodų topo viršūnėje – Š.Jasikevičiaus perdavimas. Taigi, pažiūrim