Žvaigždžių diena


Krepšinio pasaulyje pertrauka. Tačiau pertrauka yra tik sirgaliams, nes komando ruošiasi rimtoms kovoms. Daugelis žiūrovų laukia netik svarbiausių kovų, bet ir visų žvaigždžių dienos. Kiekviena lyga stengiasi tai suorganizuoti, kad parodytų, ką geriausia sugeba tos lygos žaidėjai.

Lietuvoje jau įvyko viena žvaigždžių diena. Tai buvo LSKL organizuota šventė, kuri įvyko gruodžio 14 d., Klaipėdoje. (Daugiau – LSKL s犀利士
vetainėje). Antrus netus iš eilės studentų krepšinio lygos “Oro karaliumi” tapo R.Danys, kuris savo gabumos pademonstravo praėjusių metų Telšių raj. krepšinio pirmenybių dėjimo į krepšį konkurse (dėjimus galite pamatyti svetainėje Youtube)

2009 metų vasario 21 d. Šiauliose įvyks,,Fastum” LKL žvaigždžių diena 2009. Joje, tradiciškai vyks “LKL snaiperio”, “Oro karaliaus”, bei po pertraukos grįštanti “Erelių” ir “Vilkų” dvikova. Rašydamas šį įrašą pasidomėjau, kiek kainuoja bilietas į šitą renginį. Pasirodo, kad kainuo svyruoja nuo 27 iki 77 Lt. Šios kainos nėra labai didelios, kai lyginame su NBA žvaigždžių savaitgalio bilietų kainomis. Norint patekti į Finiksę vykstančias rungtynes tarp lygos pirmamečių bei antramečių, reiks pakloti nuo $21 – $941. O jei norėsime išvysti visų žvaigždžių rungtynes, mūsų piniginė gali suplonėti nuo $445 iki $24495. Kainos tikrai įspūdingos.

Palyginimui, noriu pateikti ir tai, kad Šiaulių arenoje telpa 5500 žiūrovų, o Fininkso “US Airways center” arenoje – 18422. Tag, manau pelnas akivaizdus, tačiau mano nuomone, didžiausią pasitenkinimą vistiek pajus Lietuvos žiūrovai, nes kiekvienoje krepšinio šventėje patys žiūrovai sukuria neįtikėtiną atmosferą. Tokios atmosferos JAV gaime paieškoti NCAA pirmenybėse.

Tikėkimės, kad išvysime tikrai gerą reginį.

, ,

One response to “Žvaigždžių diena”

Leave a Reply