www.panoramas.lt – Lietuva panoramose


Pirmajame šių metų įraše norėčiau pristatyti nesenai atrastą svetainę – www.panoramas.lt. Šioje svetainėje galime pamatyti tirai naujovišką sprendimą, padėsiantį supažindinti su Lietuvos apylinkėmis, gražiausiomis miestų ir miestelių vietomis.

Keleivi,
Važiuodamas ar eidamas  Lietuvos keliais, neskubėk, apsidairyk aplink ir  pamatysi, kad kas akimirką besikeičiantis mūsų šalies kraštovaizdis vertas dailininko drobės, kad mūsų protėvių tausotas ir gražintas kraštas yra nenusakomo grožio. Mūsų akiai įprastas kasdieninis šalies kraštovaizdis atvykusį užsienietį sužavi ir pakeri. Tad pradėkime ir mes  į savo šalį žiūrėti  ne tik šeimininko bet  ir menininko akimis ir tada pamatysime  čia tiek daug naujo ir gražaus.
Šios internetinės svetainės tikslas padėti tautiečiui ir užsieniečiui prisiliesti prie šalies kultūros paveldo, pajusti jį kūrusių žmonių dvasią, pasigrožėti gražiausiais Lietuvos kraštovaizdžiais.
Tad į kelionę po Lietuvą!

Lietuva panoramose

Paspaudę ant žemėlapio ir pasirinkę norimą regioną bei vietą, mes galėsime sukiotis 360 laipsnių aplink savo ašį, taip pat aukštyn ir žemyn.

Tikrai siūlau visiems užsukti į www.panoramas.lt.  ir pasižiūrėti, kaip atrodo jūsų miestas pro fotoaparato objektyvą


One response to “www.panoramas.lt – Lietuva panoramose”

Leave a Reply