“Twitter” pagalbininkai


Lietuvoje vis populiarėja savotiško bloginimo forma – “Twittermanija”. Nesenai, savo bloge, Karolis apžvelgė keletą “Twitter” pagalbininkų. Beklaidžiodamas po internetą, radau dar nepaminėtus “Twitter” pagalbininkus.

www.Grouptweet.com – Šiame puslapyje galėsime sukurti išskirtinį “Twitter” puslapį visai žmonių grupei.

www.mytweeple.com – padės patogiau tvarkyti stebimų draugų sąrašą. Jums reikės prisijungti prie sistemos su savo TWITTER vartotoju ir po kelių akimirkų išvysite informaciją. Apie kiekvieną jus sekantį, bei jūsų sekamą žmogų galėsite sužinoti, jų pasekėjus, paskutinio atnaujinimo datą.

www.twittergallery.com – leis jums keisti “Twitter” puslapio foną. Mums tarp pateikiamų kategorijų reiks pasirinkti mus dominančia ir tada beliks pasirinkti patinkantį foną. Kad jį naudotumėme, mums reiks tik prisijungti su mūsų “Twitter” vartotoju.

www.twitabit.com – svetainė tam atvejui, jei pagrindinė “Twitter” svetainė neveikia. Na man dar niekada nebuvo pasitaikę, tokios situacijos. Mums tereiks parašyti žinutę www.twitabit.com svetainėje, o vėliau jos atsidurs “Twitter’yje”

www.tweetclouds.com – parodys, apie ką dažniausiai rašome savo žinutėse. Mums tereiks įvesti mūsų vartotojo vardą ir po keleto sekundžių išvysime panašų frazių debesėlį. Gaila, kad tose frazėse nėra rodomos lietuviškos raidės.

www.tweetstats.com – statistikos įrankis. Įvedę savo vartotojo vardą išvysime statistiką apie tai, kuriomis valandomis ir dienomis rašome dažniausiai, kokias aplinkas naudojame rašydami į “Twitter”, taip pat pamatysime, kieno pasisakymus komentavome.

Turbūt daugelis naudojate įvairias programas, kurios padeda paprasčiau, bei patogiau rašyti “Twitter” pranešimus. Aš asmeniškai naudoju Mozilla “Firefox” papildinį “TwitterFox”. Tačiau, kiekvienas renkasi pagal savo poreikius, taigi siūlau apsilankyti www.mashable.com ir rasite 8 papildinių, skirtų “Firefox”, aprašymus.

Daugiau


2 responses to ““Twitter” pagalbininkai”

  1. Nesuprantu aš kas čia per kvaila mada, šiandien sugalvojau pažiūrėt ką šiais laikais lietuviai savo tinklaraščiuose rašo ir visų aplankytų tinklaraščių naujausi įrašai – apie twitter. 😀

Leave a Reply