TransliacijaPaveikslėlis iš www.basketnews.lt

Šiemet jubiliejinis “Žalgirio” krepšinio klubo sezonas. Turbūt daugelis krepšinio gerbėjo tikėjo, kad viskas bus ypač gerai. Viltis dar labiau sustiprino pergalė A.Gomelskio turnyre. Tačiau po šio pakylėjimo sekė didelis nuosmukis.

Atrodo, kad dabar “Žalgirio” klubas lipa iš tos didelės nesėkmių duobės Eurolygoje. Turbūt mažai sirgalių tikėjo, kad po septynių pralaimėjimų ir tik vienos pergalės, bus galima kovoti dėl patekimo tarp 16 stipriausių Eurolygos komandų. “Žalgiriui” niekaip nepavykdavo iškovoti pergalės, tačiau nuo jų tikrai nenusisukdavo sirgaliai. Net Š.Jasikevičius po laimėtų rungtynių prieš “Žalgirį” pabrėžė tai. Mano nuomone, visoje Lietuvoje vyko panaši reakcija. Tačiau, kaip svarbiose varžybose palaikyti “Žalgirį” tiems žiūrovams, kurie nebus Kauno sporto halėje?

Seniau tai įsijungdavai TV3, kuris visada transliuodavo Eurolygos varžybas, tačiau to nebebus. Nuo 2009 metų keičiasi netik mokesčiai, bet ir Eurolygos transliuotajai Lietuvoje. „Viasat Broadcasting“ pranešė, kad nuo sausio 7 d. pradedamas transliuoti sporto kanalas „Viasat Sport Baltic“ Lietuvos žiūrovams rodys „Žalgirio“ klubo rungtynes Eurolygos turnyre. O kas gi matys šitą naują kanalą? Kaip teigia oficiali “Viasat” svetainė, kanalą galės matyti skaitmeninės palydovinės televizos “Viasat” žiūrovai, bei ,,Init” ir ,,Vinita” kabelinių tinklų klientai. Tačiau kiek žmonių Lietuvoje turi pasirašę sutartį su bent viena iš šių kompanijų?.

Žinoma, labai gerai, kad atsiranda naujų kanalų susijusių su sporto transliacijomis, tačiau ką daryti žmonėms, kurie negali sau leisti tokios prabangos kaip palydovinė televizija? Aš puikiai suprantu “Viasat” vadovus, nes tokio turnyro, kaip Eurolyga, transliavimo teisės tikrai daug kainuoja, tačiau argi jos neatsiperka, kai pertraukėlių metu ištisai rodomos reklamos? Šias laikais reklama televizijoje ne centus tekainuoja.

Labai džiaugiuosi, kad UEFA Čempionų lygą tebetransliuos TV6. Taip pat manau, kad LKL čempionato transliacijos išliks LTV televizijos eteryje, nes susidomėjimas šiomis varžybomis yra mažesnis, žinoma išskyrus Lietuvos ryto bei Žalgirio dvikovas.

Na čia tik mano nuomonė. Galbūt, jūs esate visai kitos nuomonės, todėl būtų labai malonu, jai ja pasidalintumįte komentaruose 🙂

[poll id=”3″]

Na o kątik išgirdau, kad TV3 rengia Eurolygos apžvalgą. Po Žalgirio varžybų šį ketvirtadienį, 00:00 val. (Beje, labai geras laikas), bus rodoma Eurolygos apžvalga. Kas nemiegos, tai kviečiu pažiūrėti.

,

2 responses to “Transliacija”

Leave a Reply