Taip kaip aš keliavau namo


Atvaizd0214

Vakar vakare traukiniu keliavau į Vilnių. Visa kelionė užtruko tiktai ilgiau nei planuota, nes pasirodo, bevažiuojant sugedo lokomotyvas. Tačiau apie viską nuo pradžių.

Jau prieš 18 val. aš buvau prie Telšių geležinkelio stoties. Čia laukiau traukinio Klaipėda – Vilnius, kuris atvažiuoti turėjo 18:18. Likus kelioms minutėms iki traukinio atvykimo, išgirdome pranešimą:

Greitasis traukinys Klaipėda – Vilnius vėluos 15 min.

Iškart daugelis keleivių pradėjo piktintis, nes visi jau žinojo, kad tas penkiolikos minučių vėlavimas nieko gero nežada, o ypač tai atsilieps atvykus į Vilnių.

Taigi, kaip buvo pranešta traukinys atvyko šiek tiek po pusės septynių. Tikrai nemaniau, kad jau tas 15 minučių atsilikimas nuo grafiko dar labiau padidės, tačiau atsitiko, kaip niekas nenorėtų. Į Vilnių traukinys įvažiavo ir sustojo stotyje – 22:20 (turėtų atvykti – 21:40). Kaip matote, tikrai gerokai vėlavome. Turbūt niekas smarkiai taip neįsimintų šio pavėlavimo, jei ne viena labai paprasta problema – KAIP GRĮŽTI NAMO?. Daugumai šio traukinio keleivių reikia parsigauti į Saulėtekį, todėl paskutinieji troleibusai visiškai perkimšti. Kadangi, man reikia grįžti į Baltupius, o 34 autobusas jau išvažiavo, o kitus autobusus arba nebespėjau, arba reikia labai ilgai laukti.

Kadangi ne vienas atsidūriau tokioje situacijoje, todėl išsikvietėme taksi ir ramiai grįžome, Belieka džiaugtis, kad šiais laikais, taksi kilometro kaina nedidelė, todėl nereikėjo pakloti labai didelės sumos.

Tai va, vakar taip grįžau namo, tikrai daugiau nenorėčiau patirti vėl tokios nesąmoningos kelionės, nes su sunkiomis tašėmės keliauti po Vilnių ir trankytis iš vieno autobuso į kitą, ar mokėti visiškai nereikalingai išleistus pinigus tiesiog nesąmoninga.


10 responses to “Taip kaip aš keliavau namo”

  1. Mano “sugyventinė” ir tam pačiam traukiny buvo ir taip nervinos. Bet sėdo į 5 trūliką, išlipo k.B. Laurinovičiaus stotelėj po 5min atvažiavo 10 autas ir 11:10 buvo namie Baltupiuose. Don’t panic 😉

  2. o ko tiek daug už taksi? jei 1,25 kilometražas tai labai jau daug atrodo. nebent ne telefonu kvietėt, o sėdot į tuos, kur vietoj stovi 😉

    su vėlavimais taip jau būna. darbe dažnai tenka tokius atvejus matyt – praneša, kad vėluos keliolika minučių, o užvėluoja valandą suvirš 😉

Leave a Reply