STATS.LT problema


Stats.lt klaida

Demesio. Musu sistema susidure su tikrai dideliais informacijos srautais, tad esame priversti atlikti tam tikrus tobulinimus sistemoje.
Siuo metu vyksta informacijos perkelimo darbai. Neuzilgo viskas prades veikti (2009.01.19).
Atsiprashome del nepatogumu.

Turbūt nedaugelis naudojate www.stats.lt lankytojų skaitliuką. Manau labiau populiaresnis yra www.hey.lt skaitliukas, kurį esu pastebėjęs įvaruose tinklaraščiuose bei portaluose.

www.stats.lt skaitliukas mano svetainėje sukasi nuo tinklapio pirmojo įrašo paskelbimo. Na pradžioje nebuvo jokių problemų, tačiau kuo toliau, tuo dažniau pradėdavo neužsikrauti skaitliukas. Nuo metų pradžios skaitiklis veikdavo tik po keletą valandų per dieną.

Pastarosiomis dienomis jis išvis neveikdavo. Paspaudus ant skaitliuko atsidarydavo anksčiau minėtas pranešimas. Kasdien keisdavosi tik darbų atlikimo pabaiga. Taip pat norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad pranešimo tekstas parašytas be lietuviškų raidžių, o pačioje pabaigoje žodis ATSIPRAŠOME parašytas išvis netinkama kalba – Atsiprashome.

Žinoma pats suprantu, kad visados gali atsitikti nenumatytų problemų, tačiau jei nustatome terminą, kada baigsis darbai, turėtumėme pridėti dar keletą dienų. Juk visada vartotojas nudžiugs, kai pamatys darbą atliktą anksčiau.


8 responses to “STATS.LT problema”

 1. Kažkodėl niekad neužkabino šis skaitliukas…
  Naudojau GA, nes pateikia viską ko man reikia.
  Naudoju Skaitiklis.lt, nes tai pažystamo projektas ir Hey.lt, nes šeip pirmasis skaitliukas..

 2. Hi,

  o mes net neabejomam, kad tai daugeli nervina – is pradziu atrodo, jog letai veikia, reikia kazka optimizuoti. pradedi nuo paprasciausiu dalyku… o baigem tuo, jog sugalvojom pagrindines lenteles is MyISAM i InnoDB konvertinti – o 200,000,000 irashu turincia lentele perkelti i kita engine tikrai nera lengviausias/lechiausias procesas.

  Jeigu kalbant apie stats.lt istorija – is pradziu buvo taip:
  veike letai skaitliukai. letai atsidarinejo. mes daug ka ieskojom, daug ka darem ir mums tikrai pavyko – niekas negali pasakyti, jog jie atsidarineja letai. jie visada atsidarineja greitai, tiesiog buna atveju, kai jie apskritai neatsidaro :)) o tokiu dabar tikrai buvo daug, nes nuo tada kai pakeiteme serveri atsirado naujas ikvepimas sugrizti prie sio projekto ir padaryti ji geresni.

  antras dalykas kas nutiko – MyISAM. kai dabar tai supratom, tai tapo ne tik pacio engine problema, bet ir informacijos kiekis kuri reikia perkelti.

  siai dienai jau praktiskai uzbaigem si darba.

Leave a Reply