SIMPSONAI


Simpsonai

Vakar vakare klaidžiodamas po interneto platybes užsukau į vieną programuotojų forumą. Jame buvo diskutuojame netik įvairiomis su programavimu, kompiuteriais susijusiomis temomis. Mane tikrai nustebino, kad viena iš forumo skilčių buvo skirta animacijai :). Užėjęs į šią skiltį radau įvairių nuorodų į animacinių filmukų svetaines.

Viena iš keleto aplankytų svetainių pritraukė mano dėmesį. Šia nuoroda susidomėjau, nes aš tarsi esu “SIMPSONŲ” fanatikas. Visada randu laiko pažiūrėti šį animacinį serialą. O dabar pasitaikė dar geresnė proga nesiskirti su šiais pietiniais herojais. Man tereikia užeiti į www.wtso.net svetainę ir ten galėsiu peržiūrėti visų sezonų “Simpsonų” serijas. Turbūt daugelį domina, kaip viskas atrodo pačiose naujausiose serijose? Užėję į šią svetainę tikrai galėsite tai pamatyti.

P.S. Beje parsisiuntimo greitis tikrai neblogas, kol parašiau šį įrašą, jau buvo užsikrovę daugiau nei pusę filmuko. Pas mane “Zebra” BAZINIS paketas.

,

3 responses to “SIMPSONAI”

  1. Pamenu, barake gyvendamas iš didžiausios nevilties tam puslapy kiauras dienas leisdavau žiūrėdamas senas serijas. Labai patinka man tokie resursai. Taip ir Prison Break, ir Family guy, ir American Dad žiūrėjau, dabar serialus iš mininovos arba piratebay siunčiuosi. Juolab, kad paskutinės dvi Simpsonų serijos išėjusios HD formate. Totally awesome 🙂

Leave a Reply