Reklama


Lietuvos tinklapių padangėje pilna įvairių tinklapių. O kaip patekti į populiariausių viršūnę? Atsakymas labai paprastas – REKLAMUOTIS. Tačiau, kad reklama būtų efektyvi, reikalinga, kad ją pamatytų kuo daugiau žmonių. Todėl reklamuotis, privalome populiariausiose tinklapiuose.
Kuriant naują projektą, reikalingas gan didelis biudžetas, jei norime, kad jis iškart pritrauktų daug vartotojų. Žinoma, svarbiausia yra idėja, tačiau reklama yra nemažiau svarbi. Kurdamas įvairius projektus susidūriau su reklamavimosi problemomis, dėl mažo biudžeto.

Panagrinėkime labai paprastą situaciją: sukuriate internetinį žaidimą ir norite kuo greičiau pritraukti vartotojų. Mano manymu, geriausias sprendimas – reklama tokiose portaluose kaip ONE, DELFI. Tačiau ši reklama pareikalaus tikrai daug lėšų. Savaime suprantama, kad kuo ilgiau mūsų reklamą matys vartotojai, tuo labiau plonės mūsų piniginė.

Svarbiausias reklamavimosi kriterijus – reklamos parodymo skaičius. Jei mes užsigeisime, kad DELFI vartotojai visas mėnesio dienas pamatytų mūsų reklamą 1000000 kartų, tai mums teks sumokėti nuo 6000 iki 25000 (priklausomai nuo padėties). Palyginimui, svetainėje ONE pagrindiniame puslapyje interneto lankytojai išvys mūsų reklamą (1200000 parodymų), tai mums teks pakloti 45000Lt. Žinoma, galime rinktis ir pigesnius variantus, tačiau mūsų reklamą gali išvysti mažiau interneto vartotojų.

Neturite pinigų? Tai tikrai nėra didelė bėda. Tinklapį galime reklamuoti ir kitaip, tačiau iš populiarinimas gali užtrukti. Reklamuodami savo puslapį internete galite pasinaudoti įvairiomis REKLAMŲ MAINŲ SISTEMOMIS. Šio metu Lietuvoje veikia bent šešios tokio tipo sistemos (Links.lt, 88×31.lt, Keiskis.lt, 120×60.lt, Lankytojai.lt, 468×60.lt). Už tai, kad nuorodą į jūsų svetainę išvystų interneto lankytojai, reikės įsidėti paprastą nuorodą, kurios paspaudimai bus skaiėiuojami ir dalins taškus. Taškai bus skirti, tam kad būtų rodoma jūsų svetainė.

Svarbiausia yra tai, kad jūsų svetainę turi aptikti įvairios paieškos svetainės. Tai pagelbės padaryti SEO optimizavimas


2 responses to “Reklama”

  1. Man atrodo geriausia reklamuotis konretiems vartotojams (na pvz. jaunimui kuri, tai visokiuose forumuose, boguose, kad ir toj one). Jei visur viską išmėstysi nepasiteisins ir bus pinigai vėjais išleisti.

Leave a Reply