Prezentacija


Prezentacija

Na ką, pagaliau sumažėjo pristatymų skaičius, kuriuos reiks atlikti per šį semestrą. Šiandien atsiskaičiau vieną iš dviejų Specialybės užsienio kalbos, kitaip tariant anglų prezentaciją.

Kadangi pasirinkti pristatymo temą buvo galima laisvai, tai nusprendžiau papasakoti apie tai, su kuom esu susijęs pastaruosius mėnesius. Tie kas skaito tinklaraštį dažniau, tikrai nenustebs, kad pristatinėjau “Pakaruoklį”. Žinoma, pasakojau netik apie šį mano mini projektą. Šiek tiek pristačiau JAVA ir kitus mano kurtus projektus, kurios galite išvysti ir išbandyti užsukę į tinklaraščio skiltį DARBAI.

Prezentacijos metu tikrai nepavyko įgyvendinti visų savo sumanymų. Turbūt galėčiau išskirti dvi pagrindines priežastis. Pirmoji – šioks toks jaudulys stovint ir pristatinėjant savo darbus. Prie šio punkto galima priskirti ir tai, kad pristatymas vyko anglų kalba, o susijaudinus kažkaip visi žodžiai dingsta iš galvos. Gaila, kad nepavyko viskas kaip norėjau, tačiau tikrai manau, kad didžioji dalis idėjų buvo atskleistas. Antroji priežastis – abejingumas iš klausančiųjų. Galbūt daugeliui gupiokų programavimas atrodo kaip nereikalingas dalykas, tačiau tikrai žinau, kad norint vadintis informatiku, reikia suprasti, kas per velnias tas programavimas.

Na o dabar jau lekiu kur kitų likusių prezentacijų, nes kuo greičiau atsiskaitysiu, tuo laisvesnio laiko bus parašyti į blogą. Sėkmės 🙂


3 responses to “Prezentacija”

Leave a Reply