Populiarumo kėlimas internete


kommunikasjon508

Visais laikais žymūs žmonės norėjo išlaikyti savo populiarumą. Keičiantis laikams ir atsirandant vis modernesnėms technologijoms atsirandi vis kitokių galimybių, padedančių šiems žmonėms. Turbūt nėra nei vieno užsieniečio, kuris naudodamas “Facebook” nebūtų matęs žymių žmonių anketų, fanu puslapių ir t.t. Panaši situacija yra ir naudojant “Twitter”. Lietuvoje tokio tipo reklama nėra labai paplitusi, tačiau ji vis didėja ir populiarėja.

Turbūt geriausias pavyzdys – naujai išrinkta Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tik paskelbus, kad ji bus kandidatė į Lietuvos Respublikos prezidentės postą, socialiniame tinkle “Facebook” atsirado grupė “Už dalią Grybauskaitę”. Šiuo metu ši grupė turi 5022 šalininkus. Tokia grupė “Facebook” tinkle tikrai ne vienintelė, šiuolaikinės reklamavimosi išraiška. Turbūt daugelis “Twitter” vartotojų seką Dalios Grybauskaitės sukurtą vartotoją – DGrybauskaitė. Mano nuomone, tokių priemonių pasitelkimas yra labai geras žingsnis, siekiant pritraukti jaunimo palankumą.

Daugelis jau girdėjote, o galbūt ir ne, kad Lietuvos Respublikos vyriausybė taip pat patraukė į internetą. Kaip skelbia oficiali vyriausybės svetainė – „Socialiniai tinklai yra ne tik novatoriška, pažangi, bet ir taupi  komunikacijos priemonė, kas ypač aktualu šiuo laikotarpiu. Tikimės, jog šiuo Vyriausybės komunikacijos pavyzdžiu paseks ir kitos valstybės institucijos“ . Tikrai manau, kad tai yra labai puiki iniciatyva, ypač norint pasiekti bendravimo ir supratimo.

Vyriausybė socialiniame tinkle „Facebook“
Vyriausybė socialiniame tinkle „MySpace“
Vyriausybė socialiniame tinkle „Twitter“
Lietuva.lt socialiniame tinkle „Facebook“
Lietuva.lt socialiniame tinkle „MySpace“
Lietuva.lt socialiniame tinkle „Twitter“

Šie du pavyzdžiai nėra vieninteliai, tačiau šie pavyzdžiai turbūt geriausiai atspindi besikeičiančią mūsų mąstyseną. Tikrai manau, kad po kurio laiko tikrai sulauksime didelio kiekio žymių žmonių, politinių partijų ir kitų veikėjų socialiniuose tinkluose.


2 responses to “Populiarumo kėlimas internete”

  1. @Vytautas Dėl protestų tai visiškai sutinku, tačiau kaip dabar žinoti pvz. “Twitter” administratoriams ar čia tikras žmogus? Manau užsienyje yra lygiai tokia pat problema.

Leave a Reply