Pavalgiau ir siūlau jums tai padaryti 🙂


Šiandien šeštadienis, todėl miegojau iki 13 val. Atsikėlęs galvoju, ką suvalgyti reiktų. Atsidarau šaldytuvą, kažką jame randu, nes jis netuščias. Tačiau jau pabodo, kad kiekvieną rytą pusryčiam – sumuštiniai. Taip pat pažiūrėjęs į laikrodį dar pagalvojau, kad nebe pusryčiai, o pietūs, tai nebesiterliokim su tais sumuštiniais.

Na kažkaip netikėtai prisiminiau, kad prieš atostogas po sesijos, su kambarioku buvom užsipirkę koldūnų, nes buvo kažkokia akcija. Pradarau šaldytuvą, o ten dar keletas pakelių. Tik kažkaip nesinori tų paprastai virtų koldūnų. Galvoju gal pasikepti, bet kažkaip prisiminiau, kad galima išvirti koldūnų sriubą :).

Na šiam patiekalui mums reiks koldūnų, žinoma geriau brangesnių, nes skonis geresnis, puodo, vandens, dviejų sultinio kubelių ir keleto minučių.

PICT8394Pirmiausia reikia užvirinti vandenį. Kaip kambariokas kažkada minėjo, kad įdėjus druskos vanduo greičiau užverda. Taigi taip ir padarome. Kai jau užvirė vanduo į puodą supilame koldūnus ir įdedame sultinio kubelių. Verdame tol, kol koldūnai išvirs (apie 4-5 min). Na tai sugaišome iki 10 min. ir turime skanią sriubą. Pagal skonį galime įsidėti ir kitų prieskonių. Skanaus 🙂

PICT8399


9 responses to “Pavalgiau ir siūlau jums tai padaryti :)”

 1. Mano mėgstamiausias patiekalas, kai reikia greitai užvalgyti ir namie neturiu kiaušinių, kuriuos būtų galima išsikepti. 🙂 Šiaip dar galima į tą sriubą kokį vieną kitą makaroną įmesti, tikrai nemaišo. 😉

 2. Hem 🙂 Koldūnų sriuba – kažkas naujo 😉
  Visada koldūnus tik kepu, nes virti atsibodo – reiks išmėginti kada ir jų sriubą 🙂

  P.s. bent jau man skaniausi “Liūtuko” koldūnai, nors jie ir nepigus, bet verti to kiek kainuoja 🙂

 3. O aš nebeatsimenu, kada paskutinį kartą koldūnų valgiau 🙂

  Jei valgyt norisi, imu iš šaldymo kameros dešros ir verdu, paskui dar kokių kruopų ar makaronų ir, aišku, stengiuos kad visada būtų raugintų kopūstų 🙂

  Na, o jei reikia ko ant greito, tai jamu kiaušinius ir kepu. Dar kokį keptą mėsgalį mamos įdėtą pasiimu, irgi gerai.

  Šiandien va rijau grikių košę su pienu, seniai tokio gėrio jau nesu valgęs, bet kažkaip ne itin skaniai suėjo, gal dėl to, kad neturėjau lašinio, va grikiai su spirgais, tai tikrai gėris.

 4. Na mėsgalis iš namų tikrai gerai 😀 😀 Bet šiaip aš labiau nuo makaronų ir koldūnų priklausomas. rečiau kokią košią paverdam 😀 O taip tai MRU valgykloj pavalgau, nes pigiau išeina.

 5. no offence bet pats sau priestarauji 😀 sakai kad nusprendei nevirt iprastai o vistik isvirei iprastai ir pavadinai kaskodel sriuba 😕 kiek iki vaikystes traukia mano atmintis tik taip koldunus ir virdavo tiek tevai, tiek veliau as pats 🙂 tai kaip cia dabar tie koldunai pavirsta i sriubą? :mrgreen:

Leave a Reply