pakeliavimas


Nuotrauka iš foto.terpe.lt

Šiandien paskutinė sausio mėnesio diena. Liko paskutinis savaitgalis prieš antrąjį semestrą. Kadangi šiandien turėjau važiuoti teisėjauti į varžybas Ignalinoje, tai jau akis pramerkiau 6 val, ryto.

Pirmiausia laukė 3 val. 40 min. kelionė iš Telšių į Vilnių. Kelionė neprailgo, nes didžiąją kelionės dalį miegojau. Protarpiais ištaikydavau progą ir pažvelgdavau pro langą. Kadangi kelionė vyksta per didelę dalį Lietuvos, tai turėjau labai gerą progą įsitikinti, kaip skiriasi Lietuvos gamta.Žinoma, mūsų Lietuvėle nedidelė, tačiau jaučiais skirtumas tarp Žemaitijos ir Aukštaitijos.

Tik atvažiavęs į Vilnių išvažiavau į Ignaliną. Bevažiuodamas vis dirstelėdavau pro langą. Kuo arčiau Ignalinos, tuo daugiau kalnų ir kalnelių buvo aplink. Neveltui Ignalinoje yra ir slidinėjimo trasos. Na neaplankiau aš tų slidinėjimo trasų, bet tikrai neatsisakyčiau.

Tik pusę šešių vakare įžengiau į namus Vilniuje. Berašydamas šį įrašą paskaičiavau, kad šiandien nuvažiavau beveik 800 km. Mano nuomone, tai tikrai daug. Po tokių pasivažinėjimų, tikrai atsibosta besėdėti 😀 😀


3 responses to “pakeliavimas”

Leave a Reply