Pakaruoklis 2.5


Artėja vasaros pabaiga ir aš stengiuosi kuo labiau patobulinti savo vasaros projektą – “Pakaruoklis”. Atsižvelgus į jūsų komentarus ir pastebėjimus stengiuosi, kad jis taptų kuo patrauklesnis.

imageŠioje naujoje versijoje atnaujinta žaidimo išvaizda. Jau dabar padaryta patogesnė GUI. Kurdamas šią naują išvaizdą, neįdėjau labai daug dėmesio į naująjį programos dizainą, tačiau labai didelė dalis žaidimo pakeitimų buvo skirta žaidėjų patogumui.

image Dar viena naujovė – sufleris. Kiekvienas žaidėjas neatspėjęs dviejų žodžio raidžių iškart išvys spėjamojo žodžio trumpą užuominą. Gaila, bet dar ne visos kategorijos turi šiai funkcija sukurtą žodyną. Žaisdami galite rinktis šias kategorijas ir išmėginti naująją funkciją:

 • Gyvūnai
 • Sporto komandos
 • Hario Poterio veikėjai
 • Lietuvos muzikos grupės ir atlikėjai
 • Europos valstybės

PARSISIŲSKITE ŽAIDIMĄ ir išpakuokite jį. Aplanke “Pakaruoklis 2.0” rasite failą “Pakaruoklis”, kurį paleiskite. Jei jūs neturite JAVA RE, tai programos failą galite atidaryti su naršykle. Tai padarysi paspaudę “Open With” ir naudojamos naršyklės ikoną.Įjungimas Atlikę šiuos veiksmus jūs galėsite išmėginti žaidimą “Pakaruoklis 2.5”. Jei kils klausimų ar neaiškumų, juos galite rašyti komentaruose arba el.paštu.

Artimiausiu metu bus paskelbtas konkursas, skirtas žmonėms žaidžiantiems “Pakaruoklį”. Konkurso metu bus galima laimėti įdomių ir naudingų prizų!!!


9 responses to “Pakaruoklis 2.5”

  • @Saulius Nu matai, projektas skirtas tik mokinimuisi programuoti, todėl tikrai neturėtų būti komercinis. Dėl video – tai tik buvo paprasta mėginimas pritraukti daugiau naudotijų, sudominti dar nebandžiusius
   Perskaitęs tavo komentarą, ka-kaip pagalvojau, kad tu kažkaip nesusijęs išvis su programavimu, ir net nenori suprasti, ką reiškia versijų pasikeitimai ir t.t

 1. Mažas patarimas autoriui – žaidimą platinti ne kaip .zip archyvą, o naudojant Java Web Start technologiją. Taip būtų žymiai patogiau vartotojams suinstaliuoti programėlę, tiek gauti atnaujinimus (kiekvieną kartą startuojant programai bus tikrinama, ar nėra naujesnės versijos, o jei tokia yra – atsiunčiama ir įdiegiama). Be to autorius išmoks dar vieną Java technologiją.

 2. Ko vat as nesuprantu, tai kam taip garsiai ir pastoviai skelbtis pasauliui, kad toki elementaru dalyka padarei. Is sono atrodo, kaip neigalus vaikas dziaugtusi nubeges simta metru per minute parolimpinese zaidynese.

 3. The Hanged Creature has put himself in this locate moreover there is no boulevard he can gain. Further notwithstanding, that corona rents us apprehend that he might be about to affirm a big win. He was nay attacked, nor farfetched to be where he is, nix is unkempt alongsides hellos ringlet pendulous dejected suitable to naive seriousness.

Leave a Reply