Pagaliau!!!


image

Jau senai rašiau apie savo kuriamą mobilųjį žaidimą – “Pakaruoklis”. Šiandien pagaliau įvyko tai, ko senai laukiau, – patalpinau “Pakaruoklį” į Android Market. Žinoma, tai tik pirmoji žaidimo versija, tačiau jau dabar galite užsukti ir išmėginti šią programą!!!

Pirmojoje programos versija – anglų kalba. Artimiausiu metu turėtų pasirodyti ir Lietuviška žaidimo versija. Patalpintame žaidime yra tik 4 žodžių kategorijos, tačiau jos turi daugiau nei po 20 žodžių. Viena svarbiausių žaidimo funkcijų – bendra rezultatų lentelė. Pastaroji funkcija, dar nėra visiškai tobulai veikianti, tačiau jau greit būsiančiame atnaujinime ji bus tobula.

Noriu padėkoti draugei Sandrai už dizainą, žmonėms, kurie išmėgino bandomąsias “Pakaruoklio” versijas savo telefonuose. Tikrai džiugu, kad matosi kažkoks darbo rezultatas. Tikiuosi, kad išleidus žaidimą lietuvių kalba, jis susilauks gana didelio dėmesio.

Parsisiųstkit ir stenkitės išgyventi kuo ilgiau 🙂


9 responses to “Pagaliau!!!”

  1. Ar sulauksim Pakaruoklio Iphone ir Symbian^3 telefonams? Aš dar išsitraukiau iš stalčiaus seną Nokia, norėčiau ir jame turėti Pakaruoklį (Nokia S40 softas).

    • Tikiuosi ne 🙂 vis sunkiau rasti laiko lietuviskai versijai, bet labai greit ji turetu pasirodyti 🙂 siaip jau yra sukurta keletas programu remu, todel greit jos gali isvysti dienos sviesa 🙂

Leave a Reply