Nusivylimas


krepsinis

Šiandien toliau tęsėsi Lietuvos studentų krepšinio lygos atkrintamosios varžybos. Kaip ir praėjusį pirmadienį susitiko MRU ir VPU komandos. Pagrindinis skirtumas – abiems komandoms padėjo “Lietuvos Ryto” komandos žaidėjai, bei varžybos vyko VPU salėje.

Kaip tikri universiteto komandos fanai nuvykome į VPU pažiūrėti, kaip seksis atsirevanšuoti už pralaimėjimą namuose. Tik pamačius apšilinėjančias komandas, tapo aišku, kad varžybose dalyvaus ir keletas “Lietuvos ryto” krepšininkų: A.Jomantas ir S.Babrauskas (žaidė už VPU), o M.Gecevičius apsivilko MRU ekipos marškinėlius. Su gupiokais(Lina, Gedu, Dominyku, Robertu), tikrai tikėjome, kad MRU gali laimėti, tačiau taip neatsitiko :/.

Labai daug vilčių dėjome į M.Gecevičiaus pasirodymą, tačiau jis šiose varžybose buvo tikras nulis. Žinoma, nenoriu perdaug jo nuvertinti, tačiau ar aukšto lygio žaidėjas mesdamas tritaškį nepataikyti į lanką net tris kartus? Turbūt daugelis prisimena, kai lapkričio pradžioje jis pagerino lygos tritaškių rekordą, tačiau palyginus su tomis rungtynėmis šis žaidėjas buvo visiškai tuščias, net nepataikė nė vieno tritaškio.

Vienas pagrindinių pergalės kalvių – A.Jomantas. Šis krepšininkas netik žaidė visas rungtynes, tačiau sugebėjo sužaisti reikiamais momentais, išnaudodamas savo privalumus. Labai didelę dalį prie pergalės pridėjo ir J.Jurgo, kuris antrose rungtynėse baudė aplaidžią MRU gynybą. Šis žaidėjas žiūrovam žaidžia netik per žvaigždžių dienas, bet ir per varžybas. Tik pasitaiko proga sudrebinti krepšį dėjimu, tai jis ir padaro.

Iš MRU komandos norėčiau pagirti L. Samėną, kuris gelbėjo komandą nuo absoliutaus sutriuškinimo. Jis netik įmetė 32 taškus, tačiau vis užvedinėdavo komandą nepasiduoti. Prie jo pastangų prisidėjo ir A.Labuckas, kuris, mano nuomone, buvo vienas labiausiai norinčių laimėti MRU komandoje.

Kadangi tai buvo nebe pirmos mano stebėtos LSKL lygos varžybos, todėl susidariau nuomonę, kad šios lygos varžybose nėra sportinio pykčio. Komandos žaidžia tik tam, kad žaistų. Suprantu, kad visi žaidėjai saugosi ir bijo gauti traumą, tačiau bent šiokį tokį norą laimėti reiktų parodyti.

,

5 responses to “Nusivylimas”

  1. Tu sakai: “Iš MRU komandos norėčiau pagirti L. Samėną, kuris gelbėjo komandą nuo absoliutaus sutriuškinimo.”. O tai -36 taškai nėra absoliutus sutriuškinimas? 😀

Leave a Reply