Nebūk vienas 🙂


Akvilė su savo augintiniuAkvilė su savo augintiniu

Sveiki 🙂 Gana senai berašiau apie kelionę. Šiandien vėl keliauju namo, o aplink sėdi keli pažįstami ir triušiukas “Šmikis” :). Kaip tik šiuo momentu šis triušiukas laksto ant sėdynės ir priverčia nusišypsoti visus keleivius, sėdinčius traukinio kupe.

Kai paklausiau, kodėl jai prisireikė šio gyvūnėlio, išgirdau labai paprastą atsakymą:  “Juk visiems reikia draugo :)”. Tikrai sutinku su šiuo teiginiu, juk šie maži sutvėrimai tikrai pakelia nuotaiką, priverčia apie kažką pagalvoti. Traukinyje šis gyvūnėlis tikrai privertė nusišypsoti visus keleivius, sėdinčius kupe.

Mano draugų rate, tai ne pirmasis žmogus, turintis gyvūnėlį. Turiu du grupiokus – Gediminą, bei Justę, kurie namuose turi augintinius. Gedas – šunį, o Justė – šešką(niekada negalvojau, kad namuose galima jį auginti). Kalbant su jais, gali išgirsti, kokį nors įdomesnį jų iškrėstą pokštą. Jau papasakojus apie jį kyla šypsena, tikiu, kad matant šį veiksmą galima linksmai pasijuokti.

Baigdamas šį įrašą tarsi susiformavo nuomonė, kad šie maži sutvėrimai tikrai priverčia nusišypsoti mūsų tamsiame ir niūriame gyvenime. Žinoma, jie reikalauja daug priežiūros, tačiau ko nepadarysi vardan geros nuotaikos ir gerų įspūdžių.


4 responses to “Nebūk vienas :)”

  1. Tikrai gyvunėliai yra reikalingi – moksliniai tyrimai rodo, kad dauguma žmonių turinčių gyvunėlius daug rečiau serga depresija..
    Manau tai yra tikrai ne dėl to, kad gyvunėliai kerečia pokštus 🙂

Leave a Reply