Man nesvarbu kaip aš važiuoju…


Praėjęs savaitgalis pilnas įspūdžių, prisiminimų ir nuotraukų 🙂 Per tas kelias dienas teko pasidarbuoti prie automobilių, teko pasiklausyti apie žvejybą ir t.t Šiandien aprimus įspūdžiams ir   sėdint darbe su puodeliu arbatos prie kompiuteriu, noriu pasidalinti dviem atsitikimais iš savaitgalio.

Šeštadienį teko apsilankyti techninių apžiūrų centre. Vežiau savo “Mazda” patikrinti ir pratęsti oficialų galiojimą dar dviem metams. Važiavau užtikrintas mašinos būkle, todėl tikėjausi, kad viskas pasibaigs po pirmojo karto, bet kur tau… Apžiūroje užkliuvo vienas dalykas – automobilio dūmingumas. Tikrinant dūmingumą net buvo pasidarę baisu, kai automobilio apsukas užkelia tiek, kad jis apsipila dūmais ir pradeda visas drebėti. Iš pirmo karto šio tikrinimo nepraėjau, todėl teko šiek tiek pavažinėti aukštomis apsukomis, kad viskas prasivalytu ir nuvažiavus antrą kartą visi “dūmai tilptų” į leistinas normas.

Iš tikro šis įrašas gimė tik todėl, kad norėjau pasidalinti savo sekmadieniniais patyrimais ir nepasitenkinimais. Sekmadienį važiuojant autostrada Panevėžys – Vilnius tikrai papiktino vienas patirtas atsitikimas. Ar žinot tuos užsienio politikus, kurie dirba pas mus ir važinėja su automobiliais žaliais numeriais? Pasirodo, Lietuvos valstybės kelių taisyklės jiems negalioja 🙂 Autostradoje jie drąsiai gali važiuoti 180 km/h (jei nedaugiau), skrisdami tokiu greičiu dar sugeba signalizuoti šviesomis ir garsiniu signalu, kad pagal taisykles važiuojantys vairuotojai pasitrauktu iš kelio. Žinoma, daugelis pasakys, kad ir mes taip pat važiuojam, bet dar nebuvau sudūręs su situacija, kai tu važiuoji antrąją juosta (leistinu 130 km/h) ir lenki lėčiau važiuojančias mašinas, o už tavęs atsiradęs juodas automobilis su žaliais numeriais negali nustygti vietoje, skleidžia įvairiausius signalus, o pralenkęs atsisuka ir … (beveik parodo piršą, bet turbūt to neleidžia diplomatinis statusas :D). Sakykit ką norit, bet visi juk turim būt lygūs ir drausmingi, nesvarbu, kad mūsų automobilių numeriai kitokie.

 

Vat čia toks mano pasipiktinimas ir nepasitenkinimas 🙂 O ką jūs manote apie tokius išskirtinius vairuotojus? :)goo

 

 


4 responses to “Man nesvarbu kaip aš važiuoju…”

Leave a Reply