Makaronai


Vasario pradžioje rašiau įrašą apie koldūnų sriubą, bei siūliau padėti sudaryti greitai ir pigiai padaromų patiekalų sąrašą. Taip pat šių įrašų įkvėptas siūliau atsakyti į klausimą, kuris patiekalas skaniausias.

Rašant šį įrašą, pirmosiose trijose vietose buvo blynai(29 balsai), koldūnai(24 balsai), makaronai(21 balsas). Kadangi ši apklausa buvo gausiausia iš visų (54 balsai), todėl manau parašysiu kelis įrašus susijusius su ja.

Turbūt vienas įrašas susijęs su skaniausių patiekalų apklausa – koldūnų sriuba. O dabar pateikiu receptuką, kaip aš pasigaminau patiekalą iš makaronų.

Šiam patiekalui mums reikės makaronų, ketčiupo arba pomidorų padažo, svogūnų, lašinių arba kitokios rūšies mėsikės.

makaronai 

Pirmiausia reikės išvirti makaronus. Kol makaronai verda, galima supjaustyti lašinukus ir pakepinti. Kartu su jais galime pakepti ir svogūno gabaliukus. Svarbiausia NEPERKEPINKITE. Kai jau išvirė makaronai, juos ir pakepintus svogūnus su mėsa sudėkime į bendra keptuvę. Tada ant viršaus uždėkime pomidorų padažo, prieskonių. Kepkime kol makaronai apskrus ir šsigers visi prieskoniai. Skanaus.

makaronai2

Šiam patiekalui pasigaminti tikrai nereikia daug laiko, aš užtrukau kokias 15 min. Tik svarbiausia neužmiršti pamaišyti, nes po to prie kriauklės teks praleisti gana daug laiko 🙂


2 responses to “Makaronai”

Leave a Reply