LSKL (Lietuvos Studentų Krepšinio Lyga)


IMG_0012

Pagaliau pasitaikė proga žvilgtelti į LSKL vykstančias kovas. Turbūt daugelis manote, kad ši lyga nėra ypatinga, tačiau jūs klystate. Pirmiausia, čia žaidžia daug jaunų Lietuvos talentų. Prie jų prisideda LKL ar NKL žaidžiantys žaidėjai. dėl šių dviejų faktorių LSKL rungtynių lygis yra gana aukštas.

MRU komanda – tai gana jaunų vaikinų rinkinukas. Turbūt labiau žinomi vardai – A.Labuckas, Š.Kulevičius, S.Buterlevičius, bei rečiau žaidžiantis – M.Gecevičius. Žinoma, komanda jauna, tačiau galinti pasipriešinti visoms komandoms. Pastarąsias dvi varžybas MRU komanda pralaimėjo KU(Klaipėdos universitetui), bei pirmąjį atkrintamųjų varžybų mačą – VPU (Vilniaus pedagoginiam universitetui). Pralaimėta tik 3 taškų skirtumu, tačiau šias varžybas tikrai buvo galima laimėti, pritrūko tik sėkmės.

Kadangi esu buvęs tik dviejuose LSKL  varžybose, todėl negaliu pateikti daug įdomių faktų. Tačiau pastebėjau vieną -  žaidėjai, kurie atstovauja savo universitetą, neturi tokio azarto kovoti, atiduoti jėgas. Žinoma, žaidėjai stengiasi negauti traumos, tačiau mano manymu, bent minimalus sportinis pyktis turtu būti. Kadangi žaidėjai žaidžia tik šiap sau, tai slogią nuotaiką pataiso šokėjos. Šios merginos pertraukėlių metu tikrai pakelia žiūrovų nuotaiką, parodydamos įspūdingus judesius.

baigdamas norėčiau pasakyti, kad visi MRU komandos fanai tiki, kad MRU komanda iškovos pergalę prieš VPU ir vėl galėsime juos palaikyti savo arenoje. 🙂

P.S. Dėkui Linutei už nuotraukikes 😉


3 responses to “LSKL (Lietuvos Studentų Krepšinio Lyga)”

Leave a Reply