Lost Friday


Šiandien noriu pristatyti dar vieną mano sukurtą svetainę – www.lostfriday.com. Šį kartą tinklapio užsakovai buvo šiek tiek kitokios profesijos nei įprastai. LostFriday – tai dviejų vaikinų kuriamų drabužių linija.

Kartu su Sandra Rabašauskaite sukūrėme tinklapio dizainą, visą tinklapio pateikimo koncepciją. Kviečiu visus užsukti į www.lostfriday.com, peržvelgti tinklapio stilistiką, informacijos pateikimą ir pasidalinti savo nuomone.


5 responses to “Lost Friday”

 1. Na pasakysiu atvirai, puslapis jokio įspūdžio nepalieka (minusas dizaino autoriai). Labiausiai trūksta kažkokio fono silpnai permatomo ar bent gradientų kažkokių ir informacijos bei meniu atskyrimų ne 1px baltom linijomis.

  Arial font'as mano nuomone išvis netinka kuriamoms naujoms svetainėms. Nuotraukų slideshow visiškai nesižiūri juoda ant juodo. Patį dizainą įvertinčiau labai prastai.

  Iš programavimo pusės, neatsižvelgta į mažesnės rezoliucijos ekranus turinčius žmones (pvz.: 1024×768) atsiranda erzinantis scrollbar apačioje. Mano manymu reikėtų atsisakyti scrollbar pagal y ašį ir geriau padaryti kad jis atsirastų prie pagrindinio teksto jeigu jis netelpa i monitoriaus aukštį (CSS). Taip pat html kodas su labai daug klaidų paliktas. Nemažai tokių smulkių pastebėjimų bet neišsiplėsiu, kaip elementų lygiavimo, tarpo tarp kaikurių padidinimo-pamažinimo.

  Na čia greitom taip įvertinau 😀 Pliusas už CSS3 meniu efektus, nors ir jie manau nevisiškai gerai žiūrisi 🙂

  • Dėkui Pauliui už komentarus.

   Pirmiausia, užsakovų pagrindinė idėja – kuo minimalistiškesnis dizainas. Arial fontas pakeistas pačių užsakovų, nes joks kitas jiem netiko.

   HTML validacija – 13 kalidų, tai nemanau kad čia labai blogai

   • Dėl minimalistinio dizaino viskas puiku, tik mano nuomone ir tas minimalistinis dizainas turi būti gražus ar kažkuo patraukti ir įsiminti, dabar taip nėra 🙂

    Sakoma užsakovas visada teisus, bet web srityje jų teisumas tolygus netinkamiems sprendimams dažniausiai 😀

    Dėl HTML validacijos, tai klaidų skaičiaus kiekis nelygus blogai ar gerai, kai kurios dažnai kartojosi, kitos nėra reikšmingos šiuo atveju nesigylinau per daug. (Vidiniuose puslapiuose man atrodo daugiau mačiau jų)

 2. kai yra tiek nemokamų šriftų pabrėžiančių asmenybę, tai šrifta nesuderinti ir ne į temą. Jeigu dizainas minimalistinis, tai šriftai atskleidžia puslapio asmenybę. Jie neiko nepasako, kodėl viršuj paliktas tarpas tarp linijų? Ir kam išvis ta lėntelė iš baltų linijų jeigu eini ant minimalizmo.
  O html klaidų išvsi negali būti, lyg ir 🙂 .
  Kokia išvis linijos core story ir kas puslapio skaitytojai?

Leave a Reply