Linas Kleiza – komentatorius


Linas Kleiza - komentatorius
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr.

Kaip ir daugelis lietuvių vakar žiūrėjau Europos krepšinio čempionato rungtynes Lietuva – Turkija. Pergale ir rinktinės parodytu žaidimu tikrai džiaugiuosi, tačiau po šių rungtynių Lietuvoje atsirado dar vienas komentatorius. Pripažinsiu atvirai – niekad netikėjau, kad Linas Kleiza taip gerai gali komentuoti krepšinio rungtynes.

 Vos tik išgirdus Lino balsą eteryje kažkaip nustebau. Galvoju, kad jis prisijungė prie Roberto Petrausko tik keliom minutėm, tačiau klydau. Šių dviejų komentatorių tandemas tikrai neblogas: Robertas komentuoja žaidimą ir tarsi yra dueto lyderis, o Linas prisideda savo pastebėjimas, palyginimais. Tikrai labai džiugu buvo klausyti, kai Linas pasakoja situacijas, kaip viskas turėtų teoriškai įvykti, kaip rinktinės vyrai turėtų judėti. Turbūt labiausia įstrigo epizodas, kai Linas Kleiza atskleidė vieno iš derinukų esmę ir veikimo principą.

Tikrai laukiu dar vienos transliacijos ir Lino sėdinčio už komentatoriaus stalelio. Galbūt jo įžvalgos ir komentarai padės žiūrovai ramiau stebėti tokias įtemptas Lietuvos krepšinio rinktinės dvikovas.

P.S. Facebook grupė  – http://www.facebook.com/pages/Mes-norim-kad-Linas-Kleiza-toliau-komentuot%C5%B3-krep%C5%A1inio-var%C5%BEybas/259908110696518

,

Leave a Reply