Ledinis Barokas


PICT8407

Nuo vasa rio 21 iki 28 dienos Vilniaus rotušės aikštėje vyksta renginys – “Ledinis Barokas”. Kadangi studentauju Vilniuje, nusprendžiau aplankyti šį renginį ir pamatyti kaip viskas atrodo iš arti. Į Rotušės aikštę norėjau apsilankyti renginio pradžioje, tačiau niekaip nerasdavau laiko. Iš aplinkinių girdėjau, kad vaizdas įspūdingesnis vakare, nes ledo skulptūros pagrąžinamos apšvietimu. Kaip dauguma sako, taip ir yra. Tikrai siūlau paskubėti ir aplankyti šį renginį.

Nuėjęs į Rotušės aikštę pamačiau gana daug žmonių, kurių daugelis apžiūrinėjo skulptūras, tačiau buvo it tų, kurie šoko, pagal skambančią muziką. Skambėjo sumoderninta baroko muzika (taip teigė internetinė svetainė). Ši muzika sukuria tokią įdomią atmosferą, todėl nenorėjau užbaigti apžiūrinėjimo. 

Kadangi nevisi turi galimybę aplankyti šį renginį, todėl su savimi turėjau pasiėmęs fotoaparatą. Žinoma, fotografijos neperduoda skulptūrų kuriamo reginio, tačiau gali padėti įsivaduoti, kaip viskas atrodo. Taigi siūlau peržiūrėti, kaip man sekėsi įamžinti ledo skulptūras.

Visą galeriją rasite čia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peržiūrėkite kitas nuotraukas


6 responses to “Ledinis Barokas”

  1. O kodėlgi turėtų nesimatyti 🙂 – juk jos pakankamai neblogai apšviestos. Galima gana neblogai ir be blykstės apsieiti.
    Šviesos kiekis menkas kliuvinys – bent man labiau maišėsi tetos kurios labai norėjo į kadrą pakliūti 😉

Leave a Reply