Krepšinis


Na tai kaip jum ketvirtadienio vakaras? Liūdnas? Aš pagaliau turėjau galimybę pažiūrėti, kaip atrodo šiuometinė Eurolyga. Na didelio nusivylimo nematau, nes yra ketas priežaščių.

Pirmiausia, labai smagu matyti Žalgirio fanus neišduodančius komandos, net sunkiausiomis akimirkomis. Taip pat pilnutėlė Kauno halė sukuria įspūdingą atmosferą. Turbūt niekas neįsivaizduotų tuščios halės per Eurolygos ryngtynes. Taip pat dar vienas išskirtinis dalykas – skanduotės. Visi turbūt žino skanduotę – “Visi Kauno “Žalgirio” fanai”. Ji dar labiau padeda įaudrinti salę.

Dar vienas labai svarbi priežastis – neįspūdingas, bet nenuviliantis “Žalgirio” žaidėjų žaidimas. Bent man patinka žiūrėti, kaip jaunieji žalgiriečiai be jokios baimės išbėga į aikštę ir kovoja prieš labiau patyrusius. Turbūt geriausias pavyzdys, po rungtynių su “Panatinaikos”, A.Milaknis, kuris be jokios ba日本藤素
imės smeigė du tritaškius į varžovų krepšį. Taip pat nebloga pavyzdį jaunimui rodo L. Woodsas, kuris atiduoda visas jėgas, nors ir neviską pavyksta įgyvendinti.

Na bent mano nuomone, “Žalgirio” parodytas žaidimas tikrai neatrodo blogas, žinoma atsižvelgiant į sudėtį ir kitus neigiamą įtaką padariusius veiksnius. Taip pat, tikiuosi, kad šeštadienį bus labai įnirtinga dvikova tarp “Žalgirio” ir “Lietuvos ryto”. Sėkmės abiem komandom!!!

,

Leave a Reply