Krepšinio sezonas prasideda


Ekrer nuotrauka

Štai ir vėl prasideda ilgai lauktas krepšinio sezonas. Tikrai manau, kad kiekvienas Lietuvis nori žaisti betkurioje komandoje ir parodyti, ką jis sugeba. Galbūt, ne visiems pasitaiko tokia galimybė, tačiau kiekvienas galime paimti krepšinio kamuolį ir jį paleistį į lanką.

lygos

Didžiosiose Lietuvos lygose – LKL, NKL – sezonas jau pradeda įsibėgėti, o RKL jis prasideda jau šį savaitgalį. Tikrai noriu pakviesti visu krepšinio mėgėjus neužsisėdėti namuose ir ištrūkti į lauką ir aplankyti krepšinio varžybas. Taip pat norėčiau paraginti studentus palaikyti savo universitetą, ar mes prastesni nei JAV studentai, kurių į krepšinio varžybas prisirenka gausybė?

O pabaigai, norėčiau paraginti vilniečius, mėgstančius krepšinį. Čia sostinėje pilna varžybų, kurias galite aplankyti savo mikrorajone. Galbūt nedaug kas įsivaizduojate, bet čia stipriausiose lygose galime išvysti ir garsių žvaigždžių, baigusių savo karjerą ar tik pradedančių. Jums reikia tik pasirinkti lygą – VMKS, VKML, SL, EKO – ir pasinerti į krepšinio aistrų sūkurį. Tikrai galiu pasakyti, kad čia krepšinio žaidimo lygis labai aukštas ir galėsime išvysti neįtikėtinų dvikovų iki paskutinės akimirkos, įspūdingų dėjimų bei kitų gražių akimirkų.

Mėgėjų krepšinis

Taigi, noriu visus pakviesti užsukti į krepšinio rungtynes ir padėti sukurti gražią krepšinio šventę, su tikromis emocijomis.

P.S. Besidomintiems krepšiniu ir Lietuvos krepšininkais, siūlau paskaityti M. Pociau blogo įrašą Eurolygos svetainėje.


13 responses to “Krepšinio sezonas prasideda”

  1. Prie tų pačių Eurolygos blogų – straipsnis:
    “One dream lost, but another begins”
    POSTED BY MARIUS PETRAVICIUS – POLAND

    Normaliai, jau ir Marijonas lenkas? 🙂 Ar čia šalį kurioje vyko čempas turi omeny?

  2. Beje, mes su tavim Gediminai, kolegos, tik aš nebeteisėjauju kokius trejus metus, nuo tada kai vos negavau malkų per tarpfakultetines univero varžybas už porą švilpukų pabaigoje 🙂 Bet su nostalgija prisimenu teisėjavimo laikus 🙂

  3. Ai aš tai visų galų meistras – ir programeris, ir kažkiek poetas, ir renginius vesti galiu, ir vat krepšinį teisėjaut.. Tik viskam tam laiko neužtenka, reikia ir miegot kažkada 😀

Leave a Reply